Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Zmywacz do cieniówek Removit 20 L

Do not delete this link Do not delete this link

Zmywacz do cieniówek Removit 20 L

Kod towaru: 181006494

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

pojemnik
pojemnik = 20 litr
paleta = 36 pojemnik
paleta = 720 litr
pojemnik
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Removit to uniwersalny środek do usuwania z powierzchni szklarni wszystkich preparatów z grupy 'Q' (Q4 White, Q3 White, Q2 White, Q-Black, Q-Heat) oraz 'D' (D-FUSE i D-GREE). Dawka stosowania zmywacza zależy od grubości preparatu. Po naniesieniu na powierzchnię szklarni Removit należy zmyć wodą, lub może zmyć go deszcz.

Zalety zmywacza Removit:
- uniwersalny zmywacz preparatów Q i D
- spłukiwany przez deszcz lub wodę
- bezpieczny i niezaklasyfikowany jako ADR

Dawkowanie
250 litrów Removitu rozpuszczonego w ok. 1750 litrach wody usunie każdy rodzaj preparatu Q i D z powierzchni 1 ha.
Dodać Removit do wody i stale mieszać. W zależności od grubości powłoki preparatu można zwiększyć stężenie do 400 litrów Removitu w 1600 litrach wody na 1 ha. Do usuwania preparatów ze ścian szklarni zawsze nalezy stosować wyższe stężenie.

Sposób aplikacji
Stosować zawsze na suchą warstwę preparatu cieniującego, równomiernie nanosząc na nią roztwór zmywacza. Roztwór należy zużyć w ciągu 6 godzin od przygotowania.

Spłukiwanie
Jeśli chcesz, aby zmywacz został spłukany przez deszcz, konieczne są kilkukrotne opady w przeciągu tygodnia. Jeśli opady nie wystąpią, należy spłukać powierzchnię szklarni wodą. Jeśli nie wystąpi dostateczna ilość opadów, może się zdarzyć, że konieczne będzie powtórne naniesienie roztworu zmywacza.
Jeśli chcesz spłukać Removit wodą, zaczekaj aż warstwa zmywacza zaschnie na powierzchni szklarni i zacznij spłukiwanie za pomocą drobnokroplistego oprysku, używając dużej ilości wody.

Uwaga
Zalecamy zamknięcie zbiorników z wodą na czas wykonywania zabiegu (nanoszenia roztworu i spłukiwania) w celu uniknięcia ewentualnych zmian pH wody w zbiornikach. Removit jest przeznaczony do zmywania preparatów z grup Q i D.

Przechowywanie
Przechowywać w suchym miejscu, chronić przed działaniem niskich temperatur. W szczelnie zamkniętym opakowaniu preparat może być przechowywany przez 12 miesięcy.

» Dowiedz się więcej o zmywaniu preparatów cieniujących ze szklarni

Do not delete this link