Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Agro Endozyme 1L

Do not delete this link

Agro Endozyme 1L

Kod towaru: P02020444

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
skrzynka = 12 szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Agro Endozyme to nawóz dolistny na bazie molibdenu z dodatkiem specjalistycznego kompleksu enzymatycznego. Preparat niweluje skutki niedoboru molibdenu w roślinach, natomiast kompleks enzymatyczny poprawia zdrowotność uprawy oraz stymuluje ich prawidłowy wzrost i odporność. Enzymy zawarte w kompleksie dodatkowo zmieniają warunki środowiskowe na powierzchni roślin, sprawiając, że są niekorzystne dla szkodników (np. dla wciornastków), wskutek czego te unikają żerowania na roślinach.

Skład:
Molibden (Mo) 3%
Produkt otrzymywany przez rozpuszczenie molibdenianu amonu w wodzie.

Zalecenia dotyczące stosowania
Stosować w formie oprysku dolistnego.
Dawka: 0,15-0,2% (1,5-2 l/ha w 1000 l cieczy użytkowej)
Ilość cieczy: minimum 300 l/ha
Termin stosowania: podczas całego sezonu wegetacyjnego
Uprawy: wszystkie uprawy ogrodnicze

Przygotowanie cieczy roboczej
Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Ciecz użytkową przygotować bezpośrednio przed użyciem. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego częściowo wodą (z włączonym mieszadłem) i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości.

Warunki stosowania
Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Preparat jest stabilny i działa szczególnie dobrze w ciepłych warunkach atmosferycznych, w wyższej temperaturze. Szczególnie zaleca się utrzymywać pH przygotowanej mieszaniny na poziomie 6,5-7,0, w celu zapewnienia najlepszych efektów.

Produkt może być stosowany w ronictwie ekologicznym na podstawie certyfikatu ES113640-1 wydanego przez Bureau Veritas zgodnie z Rozporządzeniem Rade (WE) 834/2007.

Konsument ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody spowodowane całkowitym lub częściowym nieprzestrzeganiem instrukcji zawartych na etykiecie (skuteczność, toksyczność).

Przechowywanie i transport
Produkt przechowywać w oryginalnych opakowaniach, szczelnie zamknięty, w chłodnych, suchych i dobrze wentylowanych pomieszczeniach, w temperaturze od 5 do 25 C. Produkt przechowywać z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i materiałów zapalnych. W czasie transportu i przechowywania chronić przed wilgocią, bezpośrednim nasłonecznieniem, przemarzaniem i mechanicznym uszkodzeniem opakowań.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link