Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Chelat żelaza Easygro Fe-EDDHA 6% (4,8 o/o) 1kg

Do not delete this link

Chelat żelaza Easygro Fe-EDDHA 6% (4,8 o/o) 1kg

Kod towaru: 150212411

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

kilogram
karton = 12 kilogram
karton = 1 kilogram
paleta = 16 karton
kilogram
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Easygro Fe-EDDHA 6% (4,8 o-o) to mikrogranulat, w którym żelazo (Fe) jest w 100% związane z chelatem EDDHA. Dzięki temu jest ono w 100% dostępne dla rośliny zarówno przy niskim jak i wysokim pH. Chelat żelaza EDDHA ma tę zaletę, że jest stabilny do pH ponad 10.
Forma mikrogranulatu sprawia, że chelat żelaza uwalnia się powoli, a tym samym jest bezpieczny w użyciu. Easygro Fe-EDDHA 6% w pełni nadaje się do stosowania interwencyjnego i profilaktyki niedoboru żelaza w uprawie.

Zastosowanie
Easygro Fe-EDDHA 6% (4,8 o-o) może być stosowany do podawania dodatkowego żelaza w uprawach o wysokiej wartości pH. Ważne jest, aby podawać go tylko wtedy, gdy istnieje wyraźna potrzeba. Przy stosowaniu nawozu nie należy przekraczać zalecanych dawek.

Dostępne opakowanie
Easygro Fe-EDDHA 6% (4,8 o-o) 1 kg

Do not delete this link