Nowa technika nadruku TEKU: IML-MCI

Nowa technika nadruku TEKU: IML-MCIPojemniki Pöppelmann TEKU® – MCI 21, MCI 23 i MCI 26 o pojemnościach 4; 5 i 7,5 litra dostępne są teraz także w wersjach IML-MCI. W procesie IML (in-mould labelling) atrakcyjnie zadrukowane i nasycone kolorami, wysokiej jakości etykiety są umieszczane w formie wtryskowej już na etapie produkcji pojemnika. Ze względu na wysoką temperaturę podczas wtrysku płynnego tworzywa sztucznego do formy, etykieta IML łączy się bezpośrednio z płynną masą pojemnika.
Po schłodzeniu etykieta staje się zewnętrzną, ozdobną częścią pojemnika, pozostaje jednak pod ultra cienką warstwą plastiku, która chroni atrakcyjny nadruk przed niekorzystnymi czynnikami podczas uprawy roślin zarówno pod osłonami, jaki i na otwartych przestrzeniach.
Pojemnik i etykieta IML tworzą wizualnie wysokiej jakości całość, która pozwala na doskonałe możliwości dekoracyjne i promocyjne produktu. Niskie minimum ilościowe (2 palety) pozwala także na wykorzystanie pojemników IML-MCI dla niedużych partii roślin.

Masz pytanie?

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.