Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca

Gardenia 2017 - zapraszamy na nasze stoisko

Zapraszamy do Poznania na targi Gardenia (2-4 marca 2017, Międzynarodowe Targi Poznańskie). Znajdą nas Państwo w pawilonie nr 3, na stoisku 71.
Na stoisku znajdą się nowości w naszej ofercie: 

Produkty z serii WaterWick
Prosta metoda na zwiększenie wartości handlowej roślin doniczkowych. Więcej...


Nagrzewnice Ermaf
Proste, solidne i niezawodne nagrzewnice na gaz oraz olej, do zastosowań mobilnych i stacjonarnych. Nagrzewnice powietrza firmy ERMAF nadają się doskonale do dozowania CO2 i/lub ogrzewania szklarni oraz tuneli foliowych. Nagrzewnice można także z powodzeniem wykorzystać do ogrzewania i zapewnienia warunków bezmroźnych w magazynach np. ziemniaków lub roślin cebulowych. 
Więcej...


Oświetlacze Spectro Light
Oświetlacze ledowe pozwalające dopasować widmo światła do specyficznych wymagań poszczególnego gatunku rośliny. Badania przeprowadzone w Państwowym Instytucie Hodowli i Aklimatyzacji Roślin oraz w Instytucie Ogrodnictwa HR w Strzelcach potwierdziły innowacyjność oświetlaczy Spectro Light. Mogą one być stosowane jako zamienniki lamp HPS lub jako ich uzupełnienie, np. podczas ukorzeniania roślin.
Więcej...


Posadzka zalewowa ErfGoed
Przygotowywana z najwyższą dokładnością, pozwalająca na utrzymanie doskonale wyrównanych roślin i efektywniejsze wykorzystanie powierzchni. Więcej...Zapraszamy!
 

Wszystkie produkty są dostępne w sklepie internetowym Royal Brinkman.Jeśli nie masz jeszcze dostępu, kliknij tutaj
Do not delete this link