Dostawy


W naszych magazynach staramy się mieć stały zapas najczęściej kupowanych produktów. Klienci mogą składać zamówienia przez sklep internetowy, e-mail, telefon lub faks. Zamówiony towar wysyłamy do klienta. Można też odebrać zamówienie osobiście w oddziale.
 
W głównym centrum dystrybucji w 's-Gravenzande w Holandii, w innych oddziałach zagranicznych, a także w oddziałach w Polsce przechowujemy towary zachowując wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zapewniając jednocześnie szybkie i sprawne przygotowanie zamówień.
 
Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników sprawia, że wysyłane przez nas przesyłki są fachowo i bezpiecznie zapakowane.
 
Niezależnie od sposobu transportu (kurier, statek, samolot), nasz międzynarodowy zespół specjalistów dba o to, aby zamówiony towar dotarł bezpiecznie do adresata.
 
Przesyłki o wadze do 30 kg i o wartości powyżej 300 zł netto dostarczamy na nasz koszt (jeśli towar nie przekracza standardowych gabarytów), a w innym wypadku koszty dostawy ustalamy indywidualnie (w zależności od ilości i rodzaju zakupionych produktów).

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Dostaw