Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Agro Sukar 1kg

Do not delete this link

Agro Sukar 1kg

Kod towaru: P02020445

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
skrzynka = 14 szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Agro Sukar jest produktem na bazie cukrów prostych, wyselekcjonowanych z wybranych miodów oraz owoców, z dodatkiem pyłku pszczelego. Ma formulację proszku rozpuszczalnego w wodzie. Preparat został opracowany z myślą o uprawach ogrodniczych, do stosowania w formie dodatku do oprysku razem ze środkami ochrony roślin (insektycydami) w celu poprawy ich skuteczności. Agro Sukar wywabia szkodniki z kryjóek, zięki czemu stają się one bardziej podatne na działanie roztworu. Ze względu na specyfikę składu, Agro Sukar można też stosować samodzielnie jako atraktant dla pszczół w trakcie kwitnienia.

Skład:
Cukry proste - 100%

Dawkowanie
0,2 - 0,25% (200 - 250 g/ha dla 100 L cieczy użytkowej)
Dla upraw na otwartym powietrzu zaleca się stosować wyższą dawkę.

Zalecenia dotyczące stosowania
Stosować w formie oprysku dolistnego.
Ilość wody: 100 - 1000 L/ha
Termin stosowania: podczas całego sezonu wegetacyjnego.
Uprawy: wybrane uprawy na otwartym powietrzu i pod osłonami.

Przygotowanie cieczy roboczej
Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Ciecz użytkową przygotować bezpośrednio przed użyciem. Odmierzoną ilość środka wlać do zbiornika opryskiwacza napełnionego do połowy zimną wodą, uzupełnić wodą do potrzebnej ilości i dokładnie wymieszać.

Przechowywanie i transport
Produkt przechowywać w oryginalnych opakowaniach, szczelnie zamknięty, w chłodnych, suchych i dobrze wentylowanych pomieszczeniach, w temperaturze niższej niż 45°C. Produkt przechowywać, z dala od źródeł ciepła, otwartego ognia i materiałów zapalnych. W czasie transportu i przechowywania chronić przed wilgocią, bezpośrednim nasłonecznieniem i mechanicznym uszkodzeniem opakowań.

Numer partii i data produkcji na opakowaniu. Okres przydatności: 3 lata od daty produkcji na opakowaniu.

UWAGA: Produkt przeznaczony do użytku w ogrodnictwie.

Środek nie jest środkiem ochrony roślin zgodnie z rozporządzeniem (WE) NR 1107/2009 z dnia 21 października 2009 r. art. 23.
Produkt zawiera substancje podstawowe: fruktozę (Rozp. 2015/1392, SANCO/1268/2014) oraz sacharozę (Rozp. 2014/916, SANCO/
11406/2014).

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link