Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Dyspenser ferom. Chrysodeixis chalcites

Do not delete this link

Dyspenser ferom. Chrysodeixis chalcites

Kod towaru: 181801108

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Błyszczka (Chrysodeixis chalcites) to motyl z rodziny sówkowatych (Noctuidae) będący poważnym szkodnikiem upraw pomidora, tytoniu, roślin krzyżowych i strączkowych.

Szkodliwość błyszczki
Wczesne stadia rozwojowe larw błyszczki szkieletują liście, a późniejsze stadia - całe liście. Poruszają się w charakterystyczny sposób, unosząc środkową część część ciała do góry w kształt podkowy, ponieważ mają odnóża tylko w przedniej i tylnej części ciała.

Monitorowanie i wyłapywanie Chrysodeixis chalcites
Pułapki i feromony specyficzne dla gatunku są efektywnym narzędziem do monitorowania występowania dorosłych osobników i pomagają określać potrzeby wykonania zabiegów zwalczających. Jest to nieodłączny element integrowanej ochrony roślin.
Wczesne sygnalizowanie ciem (motyli nocnych) ma duże znaczenie. Delta to pułapka feromonowa, w której można umieszczać różne kapsułki z feromonami płciowymi. Brinkman standardowo posiada w magazynie feromony przeciw gatunkom Chrysodeixis chalcites, Spodoptera exigua, Clepsis spectrana i Tuta absoluta.
Aby zamówić inne feromony, prosimy o kontakt ze swoim przedstawicielem lub oddziałem Brinkman.

Ten produkt zawiera feromony wabiące gatunek Chrysodeixis chalcites. Należy je umieścić w pułapce Delta z tablicą lepną (2 pułapki na hektar). Na życzenie można je zamówić oddzielnie.
Kapsułki należy wymieniać co 4-6 tygodni.

Zawartość opakowania
Masa netto: 0,7 g na feromon
Pojemność: 0,5 mg atraktanta na feromon

Sposób postępowania z feromonami
Feromony są bardzo delikatnym produktem, wymagającym odpowiednio ostrożnego traktowania. Pułapki z kapsułkami feromonowymi należy chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych oraz nie dotykać ich gołymi rękami, ponieważ może to obniżyć skuteczność feromonu.

Przechowywanie i transport
Jeśli wymagane jest przechowywanie, produkt należy przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Maksymalny czas przechowywania to 3-36 iesięcy (w zależności od temperatury).
Jeśli produkt będzie przechowywany dłużej i / lub w innych okolicznościach, Royal Brinkman nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakości.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link