Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Drosinal pułapka Drosophila suzukii (bez płynu)

Do not delete this link

Drosinal pułapka Drosophila suzukii (bez płynu)

Kod towaru: P02020382

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
karton = 6 szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Drosinal to pułapka do monitorowania występowania muszki plamoskrzydłej Drosophila suzukii na plantacjach borówki amerykańskiej, malin, truskawki, wiśni, czereśni. Sygnalizowanie występowania szkodnika odgrywa kluczową rolę w jego zwalczaniu i pozwala zapobiec stratom spowodowanym przez muszkę.

Właściwości pułapki Drosinal
Kolory i kształt pułapki dobrano w taki sposób, aby były jak najbardziej atrakcyjne dla muszki plamoskrzydłej. W otworach wlotowych umieszczona jest siatka o małych oczkach, zapobiegająca wchodzeniu do pułapki większych owadów. Pułapki Drosinal są trwałe i solidnie wykonane, dzięki czemu mogą służyć nawet kilka sezonów.

Skład zestawu
- pojemnik 550 ml z zakrętką
- daszek z drucikami ułatwiającymi zawieszanie pułapki
- instrukcja stosowania.

Płyn wabiący dostępny jest osobno.

Zalecenia stosowania
Monitoring: wprowadzić pułapki przed początkiem lotu muszki plamoskrzydłej wokół uprawy i w sąsiadujących z uprawą zadrzewieniach w odstępach 5 – 10 m.
Masowe odławianie: w momencie gdy w pułapkach monitorujących pojawią się pierwsze osobniki muszki plamoskrzydłej, należy umieścić pułapki w odstępach 2 metrów wokół uprawy, następnie po około 10 dniach umieścić kolejne pułapki pomiędzy poprzednimi uzyskując odległość 1 m między pułapkami.
Przed zastosowaniem pułapki należy zapoznać się z instrukcją stosowania dostępną w zestawie.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link