Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Fitter 5L

Do not delete this link Do not delete this link

Fitter 5L

Kod towaru: P20020317

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
karton = 4 szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Rejestracja

Numer zezwolenia śor Zmiany zezwolenia W handlu dozwolony do Stosowanie dozwolone do
R-4/2019 wu 0 28.02.2023 28.02.2024

Informacje o produkcie

Fitter Bayer

Fitter marki Bayer jest biologicznym insektycydem i akarycydem o działaniu kontaktowym. Środek powoduje uszkodzenie kutikuli szkodników, po czym wnika do ciała owada i zaburza osmoregulację i wymianę gazową. Prowadzi to do śmierci szkodnika. Fitter wykazuje skuteczność w zwalczaniu owadów i roztoczy w stadium larwy, postaci dorosłej, a w niektórych przypadkach również jaja.

Zawartość substancji czynnej:

kwasy tłuszczowe C14 do C20* - 479,8 g/l (47,8%)
*należące do kwasów tłuszczowych C7 do C20 (kwasy tłuszczowe C7-C18 i nienasycone sole potasu C18).

Fitter - zastosowanie

- Pomidor, ogórek (pod osłonami): mączliki, mszyce, przędziorki
- Truskawka (pod osłonami): mączliki, przędziorki

Stosowanie środka w uprawach i zastosowaniach małoobszarowych

>- Pomidor (w polu): mączliki, mszyce, przędziorki
- Truskawka (pod osłonami): mszyce

Zalecenia stosowania preparatu Fitter

Przygotowywanie roztworu:
1. Aby uzyskać pełną skuteczność, najlepiej przygotować roztwór do oprysku używając wody miękkiej lub zebranej wody deszczowej. W przypadku wody zawierającej więcej niż 300 ppm zaleca się dodanie wody z trójsodową solą kwasu cytrynowego (TSCA) zmiękczacz do wody do oprysku przed dodaniem FiTTER. Nie używaj jednak zmiękczaczy zakwaszających wodę.
2. Ostateczny roztwór do oprysku powinien zawsze mieć odczyn zasadowy. Poziom pH roztworu do opryskiwania FiTTER może bez problemu wzrosnąć do pH 10 (pH - min 7)
3. Unikaj energicznego mieszania roztworu, aby zapobiec tworzeniu się piany.
4. FiTTER jest fizycznie kompatybilny z wieloma chemicznymi środkami ochrony roślin i zawsze należy go dodawać do zbiornika na końcu. Nie mieszaj w zbiorniku pestycydów ani pokarmów dolistnych zawierających siarkę lub jony metali (takich jak cynk, miedź lub żelazo) - mogą one być fizycznie niezgodne i mogą powodują fitotoksyczność. Nie mieszać z kwaśnymi pestycydami, nawozami lub produktami zawierającymi fosetyl-glinu.
5. Przechowywanie w temperaturze poniżej 10°C może spowodować wystąpienie krystalizacji - to jest całkowicie odwracalne i nie wpłynie na skuteczność produktu.

5 najważniejszych wskazówek dotyczących aplikacji:
1. Zadbaj o dobre pokrycie szkodnika i oprysk na spodniej stronie liści i wierzchołków wzrostu, unikając spływu powierzchniowego - FiTTER jest insektycydem kontaktowym, co oznacza, że musi mieć bezpośredni kontakt z docelowym szkodnikiem, aby był skuteczny.
2. Zastosuj FiTTER już przy pierwszych momentach pojawienia się szkodników, aby zapobiec wzrostu populacji, poprzez atakowanie jaj i bardzo młodych stadiów larwalnych.
3. Stosować w okresie dnia, w którym agrofag jest bardziej aktywny i może być najbardziej narażony na kontakt.
4. Sugerowana dawka stosowania to 1L preparatu na 100 l wody.
5. Należy odczekać 3 dni po pierwszym zastosowaniu, aby sprawdzić, czy wymagane są dodatkowe aplikacje - jeśli tak, należy to robić w 7-dniowych odstępach.

Fitter - cena

Aby poznać cenę preparatu Fitter, zaloguj się do sklepu internetowego. Po zalogowaniu zostanie wyświetlona cena obliczona specjalnie dla Ciebie
Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link