Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

POWERMITE torba 5L

Do not delete this link

POWERMITE torba 5L

Kod towaru: 210104889

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Aby zbudować odpowiednio dużą populację Amblyseius swirskii przed pojawieniem się szkodnika w uprawie, należy stosować pokarm zastępczy do dokarmiania. Pokarm może być również wprowadzany już po pojawieniu się szkodnika w uprawie, w celu zwiększenia populacji. POWERMITE nie zawiera pyłku, którym mógłby żywić się szkodnik, nie wpływa więc na zwiększenie jego populacji.


Stosowanie

  • W przypadku wprowadzenia roztoczy drapieżnych w postaci saszetek do uprawy, pierwsze dokarmianie należy wykonać tydzień po zawieszeniu saszetek. W tym celu pokarm zastępczy należy umieścić na liściach powyżej saszetek.
  • Jeśli roztocza są wprowadzane w formie materiału luźnego, pokarm zastępczy możemy wprowadzać w tym samym czasie, mieszając oba produkty.
    Ilość aplikacji dokarmiających należy dostosować do sytuacji panującej w uprawie.
  • Po otwarciu opakowania delikatnie wymieszaj materiał.
  • Materiał zawierający pokarm zastępczy może być nakładany ręcznie lub urządzeniami przystosowanymi do introdukcji roztoczy. W przypadku aplikacji ręcznej należy rozprowadzać materiał w niewielkich kopcach bezpośrednio na liściach.

Zalecana dawka

W zależności od uprawy dawka może wynosić od 10 do 50 litrów na 1 ha. Skonsultuj się z doradcą aby dobrać odpowiednią dawkę.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link