Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

POWERFOOD torba 5 L

Do not delete this link Do not delete this link

POWERFOOD torba 5 L

Kod towaru: 210104880

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

tuba
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Pokarm zastępczy służy do dokarmiania pożytecznych drapieżnych roztoczy Transeius montdorensis w celu budowania odpowiednio dużej populacji jeszcze przed pojawieniem się szkodnika i efektywnego zwalczania go już po jego pojawieniu się.
Power Food zawiera żyjące roztocza, odpowiednie jako pokarm dla drapieżnych roztoczy Transeius montdorensis. Systematycznie dokarmiając drapieżne roztocza Power Food, pozwalamy im się rozmnażać i budować populację w uprawie, nawet jeśli nie występuje w niej ich naturalna ofiara. W ten sposób roztocza Transeius montdorensis są gotowe efektywnie zwalczać wciornastka i mączlika, gdy te pojawią się w uprawie. Pokarm zastępczy nie zawiera pyłku, którym mógłby żywić się szkodnik.


Instrukcja użycia

Do momentu użycia utrzymywać produkt schłodzony. Jak najlepiej rozmieścić materiał do rozsypania na uprawie. Po otwarciu opakowania delikatnie wymieszaj materiał.


Wprowadzenie do uprawy

Wprowadzając saszetki z roztoczami drapieżnymi w uprawie, pierwsze dokarmianie wykonujemy tydzień po zawieszeniu saszetek. Pokarm zastępczy umieszczamy na liściach powyżej saszetek.
W przypadku introdukcji roztoczy drapieżnych w formie materiału luźnego, pokarm zastępczy możemy wprowadzać w tym samym czasie mieszając oba produkty. Ilość aplikacji dokarmiających należy dostosować do sytuacji panującej w uprawie.
Materiał zawierający pokarm zastępczy może być nakładany ręcznie lub urządzeniami przystosowanymi do introdukcji roztoczy. W przypadku aplikacji ręcznej należy rozprowadzać materiał w niewielkich kopcach bezpośrednio na liściach.


Przechowywanie i transport

Przy odbiorze produktu sprawdzić go pod kątem nieprawidłowości. Najlepiej użyć go od razu lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeśli konieczne jest przechowanie produktu, należy go przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze od 15 do 18°C.


Zalecana dawka

W zależności od uprawy dawka może wynosić od 10 do 50 litrów na 1 ha. Skonsultuj się z doradcą, aby dobrać odpowiednią dawkę.

Wybór pokarmu zastępczego

Royal Brinkman ma w swoim asortymencie dwa rodzaje pokarmu zastępczego Power Food. W poniższej tabeli pokazano, kiedy stosować każdy z nich.

Organizm pożyteczny →

Rodzaj pokarmu ↓

Moncontrol

ORIcontrol

ORIcontrol Plus

Power FoodTakNieNie
Power Food PlusTakTakTak
Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link