Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

PowerFood Plus torba 5 l

Do not delete this link

PowerFood Plus torba 5 l

Kod towaru: 210104881

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

tuba
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Power Food Plus to pokarm zastępczy opracowany z myślą o pożytecznych organizmach: pluskwiaka Orius laevigatus i roztocza Transeius montdorensis. Dzięki systematycznemu dokarmianiu, Orius i Montdorensis mogą rozmnażać się i budować populację w uprawie, nawet przy braku swoich naturalnych ofiar. Dzięki temu, są one gotowe do skutecznego zwalczania m.in. wciornastków i mączlika, gdy tylko pojawią się w uprawie.

Instrukcja użytkowania
Do czasu użycia produkt należy przechowywać w chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania delikatnie wymieszać materiał i możliwie równomiernie rozsypać w uprawie.

Przechowywanie i transport
Przy odbiorze nalezy sprawdzić produkt pod kątem nieprawidłowości i zgłosić wszelkie reklamacje lub uwagi w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. Najlepiej użyć produktu natychmiast. Jeśli wymagane jest przechowywanie, produkt powinien być przechowywany w ciemności w wentylowanym pomieszczeniu w temperaturze 15-18°C i wilgotności 70-80% przez maksymalnie 24 godziny. Jeśli produkt jest przechowywany dłużej i/lub w innych warunkach, Royal Brinkman nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakości.

Opakowania Power Food Plus
Power Food Plus dostarczany jest w torbach o pojemności 5 l.

Wybór pokarmu zastępczego
Royal Brinkman ma w swoim asortymencie dwa rodzaje pokarmu zastępczego Power Food. W poniższej tabeli pokazano, kiedy stosować każdy z nich.

Organizm pożyteczny →

Rodzaj pokarmu ↓

Moncontrol

ORIcontrol

ORIcontrol Plus

Power FoodTakNieNie
Power Food PlusTakTakTak
Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link