Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

POWERFOOD 3.0 torba 5 l (Rozkruszki)

Do not delete this link Do not delete this link

POWERFOOD 3.0 torba 5 l (Rozkruszki)

Kod towaru: 210104880

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

tuba
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Pokarm zastępczy Power Food 3.0 służy do dokarmiania pożytecznych drapieżnych roztoczy Transeius montdorensis, Amblyseius swirskii, Amblyseius andersoni i Amblydromalus limonicus. Dzięki systematycznemu karmieniu roztoczy drapieżnych Power Food 3.0, roztocza drapieżne są w stanie rozmnażać się i budować populację w uprawie, nawet w przypadku braku naturalnej zdobyczy. W ten sposób Montdorensis jest gotowy do skutecznego zwalczania wciornastków i mączlików, gdy pojawią się one w uprawie. Pokarm zastępczy nie zawiera pyłku, którym mógłby żywić się szkodnik.


Instrukcja użycia

Do momentu użycia przechowywać produkt w chłodnym miejscu. Rozmieścić materiał w uprawie tak równomiernie, jak to możliwe. Po otwarciu opakowania delikatnie wymieszać materiał.


Wprowadzenie do uprawy

Wprowadzając saszetki z roztoczami drapieżnymi w uprawie, pierwsze dokarmianie wykonujemy tydzień po zawieszeniu saszetek. Pokarm zastępczy umieszczamy na liściach powyżej saszetek.
W przypadku introdukcji roztoczy drapieżnych w formie materiału luźnego, pokarm zastępczy możemy wprowadzać w tym samym czasie mieszając oba produkty. Ilość aplikacji dokarmiających należy dostosować do sytuacji panującej w uprawie.
Materiał zawierający pokarm zastępczy może być nakładany ręcznie lub urządzeniami przystosowanymi do introdukcji roztoczy. W przypadku aplikacji ręcznej należy rozprowadzać materiał w niewielkich kopcach bezpośrednio na liściach.


Przechowywanie i transport

Przy odbiorze produktu sprawdzić go pod kątem nieprawidłowości. Ewentualne reklamacje lub uwagi nalezy zgłosić w ciągu 24 godzin od otrzymania produktu. Najlepiej użyć produkt od razu lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeśli konieczne jest przechowanie produktu, należy go przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze od 15 do 18°C i wilgotności 70-80%, maksymalnie 24 godziny. W przypadku dłuższego przechowywania produktu i/lub w innych warunkach Royal Brinkman nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakości.


Zalecana dawka

W zależności od uprawy dawka może wynosić od 10 do 50 litrów na 1 ha. Skonsultuj się z doradcą, aby dobrać odpowiednią dawkę.

Wybór pokarmu zastępczego

Royal Brinkman ma w swoim asortymencie dwa rodzaje pokarmu zastępczego Power Food. W poniższej tabeli pokazano, kiedy stosować każdy z nich.

Organizm pożyteczny →

Rodzaj pokarmu ↓

MONcontrol

SWIRScontrol

ANDERcontrol

ORIcontrol

ORIcontrol Plus

Power Food 3.0Tak

Tak

TakNieNie
Power Food Plus 3.0TakTakTakTakTak
Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link