Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Anagyrus vladimiri  butelka 100 os. [EC]

Do not delete this link

Anagyrus vladimiri  butelka 100 os. [EC]

Kod towaru: 210102169

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Anagyrus vladimiri (dawniej Anagyrus pseudococci) to pasożytnicza błonkówka wykorzystywana do zwalczania wełnowców. Pasożytuje na kilku gatunkach: wełnowiec cytrusowy (Planococcus citri), wełnowiec winogronowy (Planococcus ficus) i wełnowiec długoogonowy (Pseudococcus longispinus). A. pseudococci pasożytuje na 3 i 4 stadium larwalnym oraz na dorosłych. Samica składa do 40-50 jaj, a cykl życiowy trwa około 3 tygodni. Anagyrus vladimiri aktywnie poszukuje żywiciela, nawet przy niskim zagęszczeniu szkodników, i dlatego może być wcześnie wprowadzony do uprawy.

Charakterystyka produktu
- Wykazuje bardzo aktywne zachowania poszukiwawcze, co pozwala na wczesne rozmieszczenie w uprawie.
- Pasożytowanie można zaobserwować po 2-3 tygodni od wprowadzenia.

Opakowania
Anagyrus vladimiri dostępny jest w opakowaniach po 25, 100 i 500 sztuk.

Wprowadzanie do uprawy
Otworzyć ostrożnie opakowanie i umieścić słoiki w uprawie w pobliżu kolonii wełnowców. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Przechowywanie i transport
Należy sprawdzić produkt przy odbiorze pod kątem nieprawidłowości i użyć najlepiej natychmiast lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeśli wymagane jest przechowywanie, produkt powinien być przechowywany w ciemności w temperaturze 15-20°C, maksymalnie 24 godziny. Jeśli produkt jest przechowywany dłużej i/lub w innych warunkach, Royal Brinkman nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakości.

Dostawa tego produktu może wiązać się z dodatkowym kosztem przesyłki bezpośredniej od producenta. Prosimy skonsultuj się ze sprzedawcą.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link