Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Anagyrus vladimiri (A. pseudococci) 100 szt.

Do not delete this link

Anagyrus vladimiri (A. pseudococci) 100 szt.

Kod towaru: 210102169

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Anagyrus vladimiri (dawniej Anagyrus pseudococci) to pasożytnicza błonkówka wykorzystywana do zwalczania wełnowców. Pasożytuje na kilku gatunkach: wełnowiec cytrusowy (Planococcus citri), wełnowiec winogronowy (Planococcus ficus) i wełnowiec długoogonowy (Pseudococcus longispinus). A. pseudococci pasożytuje na 3 i 4 stadium larwalnym oraz na dorosłych. Samica składa do 40-50 jaj, a cykl życiowy trwa około 3 tygodni. Anagyrus vladimiri aktywnie poszukuje żywiciela, nawet przy niskim zagęszczeniu szkodników, i dlatego może być wcześnie wprowadzony do uprawy.

Charakterystyka produktu
- Wykazuje bardzo aktywne zachowania poszukiwawcze, co pozwala na wczesne rozmieszczenie w uprawie.
- Pasożytowanie można zaobserwować po 2-3 tygodni od wprowadzenia.

Opakowania
Anagyrus vladimiri dostępny jest w opakowaniach po 25, 100 i 500 sztuk.

Wprowadzanie do uprawy
Otworzyć ostrożnie opakowanie i umieścić słoiki w uprawie w pobliżu kolonii wełnowców. Unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Przechowywanie i transport
Należy sprawdzić produkt przy odbiorze pod kątem nieprawidłowości i użyć najlepiej natychmiast lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeśli wymagane jest przechowywanie, produkt powinien być przechowywany w ciemności w temperaturze 15-20°C, maksymalnie 24 godziny. Jeśli produkt jest przechowywany dłużej i/lub w innych warunkach, Royal Brinkman nie ponosi odpowiedzialności za utratę jakości.

Dostawa tego produktu może wiązać się z dodatkowym kosztem przesyłki bezpośredniej od producenta. Prosimy skonsultuj się ze sprzedawcą.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link