Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Anagyrus pseudococci blister 20 os.

Do not delete this link

Anagyrus pseudococci blister 20 os.

Kod towaru: 210102562

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
Cena na zapytanie
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Anagyrus pseudococci do zwalczania wełnowców
Anagyrus pseudococci jest pasożytniczą błonkówką, która pasożytuje na kilku gatunkach rodzajach, takich jak wełnowiec cytrusowy (Planococcus citri), Planococcus ficus i wełnowiec długoogoniasty (Pseudococcus longispinus).
Anagyrus pseudococci pasożytuje na 3. i 4. stadium larwalnym oraz na dorosłych samicach. Składają one do 40-50 jaj wewnątrz gospodarza, a cykl życiowy trwa około 3 tygodni.

Charakterystyka produktu
Anagyrus pseudococci wykazuje bardzo aktywne zachowanie w zakresie wyszukiwania wełnowców, co umożliwia wczesne wdrożenie, nawet przy niskiej presji szkodnika.
Pasożytowanie można zaobserwować dwa do trzech tygodni po wprowadzeniu.

Opakowanie
Anagyrus pseudococci jest dostępny w opakowaniach zawierających 20 osobników.

Instrukcja obsługi
Otwórz ostrożnie opakowanie i powieś opakowania w uprawie w pobliżu kolonii wełnowców. Unikaj bezpośredniego światła słonecznego. Dla uzyskania optymalnego efektu powinna ona wynosić od 13 do 19°C.

Transport i przechowywanie
Przy odbiorze należy sprawdzić produkt pod kątem nieprawidłowości i najlepiej użyć go natychmiast lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeżeli konieczne jest przechowywanie, produkt powinien być przechowywany w ciemności w temperaturze 15 - 20 °C.

UWAGA: Dostawa tego produktu może wiązać się z dodatkowym kosztem przesyłki bezpośredniej od producenta. Prosimy skonsultuj się ze sprzedawcą

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link