Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

Transformer 5l

Do not delete this link

Transformer 5l

Kod towaru: P50100559

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
karton = 4 szt.
Cena na zapytanie
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Transformer™ jest to połączenie naturalnych terpenów roślinnych oraz organicznych substancji powierzchniowo czynnych, które dają możliwość skutecznej infiltracji, dystrybucji i odprowadzania wody irygacyjnej. Preparat umożliwia wodzie przenikanie przez twarde i zbyt gęste warstwy gleby, poprawiając tym samym napowietrzenie podłoża. Podczas tego procesu, powietrze glebowe z dużą zawartością CO2 jest zastępowane  powietrzem bogatym w tlen.
Dodatkowo preparat rozluźnia twardą i ubitą glebę (np. po zastosowaniu ciężkiego sprzętu rolniczego) poprawiając jej właściwości.
Lepiej napowietrzona i rozluźniona gleba nie jest środowiskiem sprzyjającym rozwojowi wielu chorób roślin pochodzenia glebowego takich jak fytoftorozy.

Zastosowanie
Uprawy nawadniane przy zastosowaniu systemu kropelkowego, mikrozraszaczy oraz deszczowni. Zależnie od typu uprawy należy dopasować sposób aplikacji preparatu. W okresie rozwoju korzeni 1-2 tygodnie od posadzeniu lub wysianiu roślin. W uprawach wieloletnich stosować tuż przed nowym sezonem wegetacyjnym. Stosować w trakcie nawadniania roślin. Po aplikacji TRANSFORMER™ należy wpłukać do gleby aby nie pozostawał na powierzchni podłoża.

Dawkowanie
- warzywa i zboża: 2 x 5 l/ha,
- uprawy wieloletnie (krzewy owocowe i ozdobne): 2 x 5 l/ha,
- uprawy sadownicze (drzewa owocowe): 20 l/ha w dawce dzielonej (10 l/ha + 10 l/ha) podczas jednorazowego podlewania.

Przechowywanie
Przechowywać w oryginalnym, zamkniętym pojemniku, w temperaturze 5-40°C.

Mieszalność
Można mieszać z większością preparatów doglebowych. Zaleca się wykonanie testu zgodności chemicznej z innymi preparatami.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link