Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Logo image

PlantoSys Bluebac 1; 5 l

Do not delete this link

PlantoSys Bluebac 1; 5 l

Kod towaru: P02020569

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania.

szt.
Cena na zapytanie
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Blue Bac-1 to środek przeznaczony do stosowania w zbiornikach wodnych w celu ograniczenia rozwoju glonów. Jest to produkt w 100% naturalny, zawiera pożyteczne, nieszkodliwe bakterie, które minimalizują wzrost glonów i przyspieszają proces rozkładania martwych glonów. Efekt działania jest większy przy dodatkowym napowietrzaniu wody.

Oprócz Blue Bac-1, który czyści wodę w zbiornikach, warto zastosować też Blue Bac-2 jako dodatkowe zabezpieczenie. Produkt ten w naturalny sposób utrzymuje system nawadniający w czystości, zapobiegając powstawaniu zatorów w całym systemie - od zbiornika po kroplowniki. Bakterie zawarte w Blue Bac-2 osadzają się na wewnętrznych ściankach rur, węży i ​​kroplowników, tworząc gładką „powłokę”, chroniącą przed zaleganiem zanieczyszczeń organicznych.

Dawkowanie
Dawka początkowa: 2 litry Blue Bac-1 / 500 m3 wody w zbiorniku.
Kolejna dawka: 1 litr Blue Bac-1 / 500 m3 wody w zbiorniku co miesiąc.
Powyższa dawka dotyczy średniego poziomu zanieczyszczenia. Jeśli woda jest bardziej zanieczyszczona, należy zwiększyć dawkę.
Należy upewnić się, że woda w zbiorniku jest napowietrzona i utrzymywana w ruchu. Poprawia to działanie produktu i wydłuża jego skuteczność.
Blue Bac-1 działa najlepiej przy temperaturze wody > 15°C.
Jeśli występuje bardzo gruba warstwa szlamu, wyczyść ją przed rozpoczęciem stosowania Blue Bac-1.

Uwaga: Nie należy używać Blue Bac-1 w wodzie, do której dodano nadtlenek wodoru (H2O2), chlorek lub środek dezynfekujący. Spowodują one rozpad Blue Bac-1 i nie przyniesie to żadnego efektu.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link