Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

PowerFood but.5l

Do not delete this link

PowerFood but.5l

Kod towaru: 210104880

Chcesz zobaczyć swoje osobiste ceny? Zaloguj się.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Informacje o produkcie

Power Food zawiera żyjące roztocza, odpowiednie jako pokarm dla drapieżnych roztoczy Transeius montdorensis. Systematycznie dokarmiając drapieżne roztocza Power Food, pozwalamy im się rozmnażać i budować populację w uprawie, nawet jeśli nie występuje w niej ich naturalna ofiara. W ten sposób roztocza Transeius montdorensis są gotowe efektywnie zwalczać wciornastka i mączlika, gdy te pojawią się w uprawie.

Instrukcja użycia
Do momentu użycia utrzymywać produkt schłodzony. Jak najlepiej rozmieścić materiał do rozsypania na uprawie.

Przechowywanie i transport
Przy odbiorze produktu sprawdzić go pod kątem nieprawidłowości. Najlepiej użyć go od razu lub najpóźniej w ciągu 18 godzin od odbioru. Jeśli konieczne jest przechowanie produktu, należy go przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze od 15 do 20°C.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link