Koszyk
0 produkt(y)
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wiodący w ogrodnictwieDostawca produktów i usługSpecjaliści w wielu dziedzinachOgólnoświatowy dostawca
Na skróty

  Pomoc

   Kontakt z działami sprzedaży:
   Warszawa 22 721 58 04
   Tychy 32 326 20 60
   Poznań 61 872 61 51

   Godziny otwarcia

   Masz pytanie dotyczące sklepu?
   Zadzwoń: 32 326 20 69

Biologiczna ochrona roślin

Więcej

Mycie i dezynfekcja

Więcej

Chemiczne środki ochrony rośiln

Więcej
 • Przegląd organizmów pożytecznych

  Poniżej prezentujemy owady pożyteczne polecane do ochrony uprawy przed wybranym gatunkiem szkodnika.

  Więcej
 • Zalety dezynfekcji pianą

  W przypadku stosowania płynów do mycia lub dezynfekcji, skuteczność produktu zawsze w dużym stopniu zależy od interakcji między długością kontaktu substancji aktywnej z powierzchnią a stężeniem.

  Więcej
 • Mycie czy dezynfekcja?

  Mycie i dezynfekcja mają fundamentalne znaczenie dla higienicznego prowadzenia uprawy. To jedyna droga zapobiegania występowania chorób, bakterii, szkodników i infekcji roślin. Dlatego mycie i dezynfekcja to konieczność dla zachowania jakości upraw i produkcji.

  Więcej
 • Ustalanie planu higieny

  Choroby i patogeny roślinne przenoszą się różnymi sposobami, np. przez ludzi, powietrze, wodę materiał roślinny, owady i narzędzia. Higiena w przedsiębiorstwie opiera się na zapobieganiu występowania tych chorób i drobnoustrojów w uprawie.

  Więcej
 • Efektywne zapylanie - trzmiele

  Zapylanie to podstawowa kwestia dla dobrych plonów: bez niego, większość upraw nie rozwija się w ogóle lub nie rozwija się optymalnie. Przenoszenie pyłku kwiatowego większości upraw szklarniowych (szczególnie pomidora, papryki, bakłażana, cukinii, truskawki i melona) jest zależne od owadów (np. trzmieli), a rośliny szklarniowe leżą poza zasięgiem naturalnego zapylania.

  Więcej
Dezynfekcja i ochrona
Jak najlepiej chronić uprawę przed szkodnikami i chorobami? Jak zapobiec wnikaniu patogenów do szklarni? Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo w dziale „Dezynfekcja i ochrona”. Obejmuje on środki ochrony roślin (fungicydy, insektycydy, herbicydy), ochronę biologiczną (owady i nicienie pożyteczne, również trzmiele), pułapki, taśmy i tablice sygnalizacyjne, preparaty wspomagające, a także pełną gamę produktów do dezynfekcji i ochrony osobistej (ubrania ochronne, maski).
W tym dziale znajdą Państwo również regulatory wzrostu.


Do not delete this link