Odkryj wygodę sklepu internetowego Royal Brinkman

Sklep internetowy Royal Brinkman to znacznie więcej niż tylko narzędzie do łatwego zamawiania. Dostępne w nim funkcje pozwalają znacznie oszczędzić czas: pomagają w planowaniu przyszłych zakupów, w każdej chwili możliwy jest wgląd w historię zamówień, statystyki, powtórzenie wybranego zamówienia. Ze sklepu internetowego Royal Brinkman korzysta ponad 2500 zadowolonych klientów!

Zamawiaj 24/7, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz
W sklepie internetowym Royal Brinkman możesz zamawiać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Masz dostęp do pełnego asortymentu, zdjęć i opisów produktów. Zamówienia możesz składać za pomocą komputera, tabletu i telefonu, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz.

Poproś o ofertę
Możesz poprosić o ofertę na wybrany produkt w żądanej ilości. Twoja prośba trafia do opiekuna, który skontaktuje się z Tobą i przygotuje ofertę specjalnie dla Ciebie. Ofertę zawsze otrzymujesz za darmo i do niczego Cię ona nie zobowiązuje. Wgląd do ofert jest możliwy po zalogowaniu. Możesz ją zatwierdzić lub zadać pytanie - również za pośrednictwem sklepu internetowego.

Wszystkie ważne informacje w jednym miejscu

Przechodząc do pozycji 'Moje konto' możesz znaleźć wszystkie swoje dane osobowe oraz przydatne narzędzia: historię wszystkich zamówień, zamówienia oczekujące, ulubione - które ułatwią Ci ponowne zamawianie wybranych artykułów (funkcja: Nowe zamówienie).
Moje konto - wszystkie Twoje dane W pozycji 'Moje konto' znajdziesz wszystkie swoje dane (masz możliwość ich zmiany), możesz też zmienić tutaj swoje hasło oraz sprawdzić, kto jest Twoim opiekunem.

Dostęp do pełnej historii zamówień i faktur

Po zalogowaniu masz dostęp do historii swoich zamówień i faktur. Dotyczy to wszystkich zamówień: tych złożonych za pomocą sklepu internetowego, ale również przez telefon lub osobiście w oddziale.

Przewiduj przyszłe zakupy z funkcją 'Statystyki'

Dzięki funkcji 'Statystyki' możesz sprawdzić, kiedy jakie produkty zamawiałeś w przeszłości, a na tej podstawie przewidzieć, co będzie Ci potrzebne w najbliższym czasie. Funkcja ta ułatwia również rejestrowanie informacji o ilości zamawianych produktów w wewnętrznym systemie Twojego przedsiębiorstwa.

Zamawiaj za pomocą 'Ulubionych'

W pozycji 'Moje konto', poza historią zamówień, znajdziesz opcję 'Ulubione' - jest to lista produktów, które zamówiłeś. Jest to ułatwienie ponownego zamówienia tych produktów.

Zaakceptuj ofertę za pomocą sklepu internetowego

Sklep internetowy daje możliwość wglądu do ofert, które zostały dla Ciebie przygotowane przez Twoich opiekunów. Oferty znajdziesz wchodząc do pozycji 'Moje konto' – 'Oczekujące oferty'. Ofertę możesz zaakceptować za pomocą jednego kliknięcia. W przypadku gdy masz pytanie dotyczące oferty, możesz je przesłać również z tego miejsca. Pytanie trafi bezpośrednio do Twojego opiekuna. W ten sposób komunikacja odbywa się szybciej i łatwiej!

Łatwe wyszukiwanie potrzebnych produktów

Dzięki przyjaznej klientowi wyszukiwarce, nad której udoskonalaniem stale pracujemy, produkty są coraz łatwiejsze do znalezienia. Wyszukiwarka części zamiennych już niebawem stanie się ogromnym ułatwieniem w znajdywaniu części maszyn i urządzeń z naszego asortymentu. W kombinacji z 'Ulubionymi' daje to możliwość bardzo łatwego i szybkiego zamawiania.

Wyszukiwarka części zamiennych

Wyszukiwarka części zamiennych pomaga wyszukać odpowiednią część dla wybranego urządzenia lub maszyny, zaledwie w trzech krokach:
Wybierz interesujący cię model uzupełniając okienka od lewej do prawej, a wyświetli się lista części pasujących do danego urządzenia. Kolumna z numerem referencyjnym odpowiada numerom części na schemacie widocznym nad listą części. Klikając na miniaturę schematu urządzenia, możesz go powiększyć lub otworzyć w nowym oknie.

Stwórz prognozę swoich zamówień w oparciu o dane z poprzedniego roku

Za pomocą funkcji ‘Prognozowanie’ możliwe jest przewidywanie przyszłych zamówień na podstawie historii zamówień z ubiegłego roku. Górna tabela pokazuje Twoje zamówienia, jakie złożyłeś rok temu o tej porze. W tabeli na dole znajdują się produkty, które zakupiłeś w ubiegłym roku, a obecnie znajdują się już w zamówieniach oczekujących na realizację.
Domyślne ustawienia prognozy pokazują najbliższe 4 tygodnie. Możesz zmieniać daty i dowolnie modyfikować prognozę.

Spersonalizowane ceny

Stałym klientom udzielamy rabatów. Ceny, jakie widzisz po zalogowaniu, uwzględniają te rabaty! Zasady przyznawania rabatów ustalane są indywidualnie z Twoim opiekunem. Poinformuj swojego opiekuna, jakie produkty najbardziej Cię interesują i które z nich chciałbyś zamawiać regularnie. Nie ma znaczenia, czy zamówisz przez sklep internetowy, przez telefon czy osobiście w oddziale - Twoje ceny zawsze będą zawierały przyznane Ci rabaty.
Jeśli chcesz zamówić większą ilość produktów, możesz poprosić o ofertę za pomocą sklepu internetowego, a Twój opiekun przygotuje ją dla Ciebie!