Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Zawieszki (haczyki) do pomidorów

haki z drutu linowego

Ostatnia aktualizacja: 19-04-2022


Haczyki do podwieszania pomidorów, dostępne w ofercie Royal Brinkman pozwalają w dużym stopni przyspieszyć pracę, a co za tym idzie, obniżyć koszty produkcji. Zawieszki są dostępne w różnych rozmiarach oraz z różnymi kolorami sznurka. Dostarczane są w łatwo otwieranych kartonach, a sposób ich ułożenia umożliwia łatwe i szybkie wyjmowanie, bez plątania sznurka. Nie wymagają dodatkowego przygotowania przed wieszaniem. Wysokiej jakości, niezawodne haczyki, wykonane są z hartowanego drutu, formowanego w specjalny sposób. Jeśli potrzebujesz zawieszek ze swobodnie opadającym sznurkiem, sam możesz zdecydować, jakiej długości sznurek ma być nawinięty na zawieszkę, a jaka długość sznurka ma swobodnie opadać.

Używając naszych zawieszek możesz zaoszczędzić do 50% czasu pracy w stosunku do tradycyjnych metod podwieszania pomidorów!

Rodzaje haków do pomidora

Zawieszki mogą mieć różny rozmiar, grubość, długość oraz różny kolor sznurka. Są one dostarczane w łatwo otwieranych kartonach, a sposób ich ułożenia umożliwia łatwe i szybkie wyjmowanie, bez plątania sznurka. Niepotrzebne jest przygotowanie zawieszek przed wieszaniem. Dostępne są zawieszki do każdej metody produkcji i każdej uprawy wymagającej sznurka: pomidorów, ogórków, papryki, oberżyny. Wykonane z hartowanego drutu, formowanego w specjalny sposób. Są mocne, nie deformują się pod wpływem ciężaru roślin, a ich kształt zapobiega przesuwaniu się na drucie. Wysokiej jakości jedwabisty sznurek, nieraniący rąk, stale utrzymuje duże naprężenie, nie owija się wokół roślin. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji koloru, grubości i długości sznurka, długości swobodnie opadającej końcówki i sposobu pakowania haków w kartonie. Opadająca część sznurka nie plącze się ani w opakowaniu, ani w trakcie wieszania zawieszek.

Jeśli chciałbyś otrzymać ofertę przystosowaną specjalnie do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami.


Poproś o próbkę lub ofertę

Zawieszki są produktem na indywidualne zamówienie, co wynika z wielu różnych kombinacji rozmiarów, grubości, koloru i długości sznurka. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, lub chciałbyś otrzymać bezpłatną próbkę zawieszek, skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz:

Do not delete this link