Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Wózki szklarniowe Berg | Kompleksowe rozwiązania dla produkcji szklarniowej

Ponad 50-letnie doświadczenie w ogrodnictwie szklarniowym

Berg Hortimotive logoWózki szklarniowe Berg Hortimotive to nowoczesne urządzenia i systemy opracowane z myślą o ogrodnictwie szklarniowym. Rozwiązania Berg Hortimotive pozwalają oszczędzić czas i koszty pracy, procesy produkcyjne mogą zostać znacznie uproszczone, a sama praca staje się przyjemniejsza i bardziej bezpieczna.

Światowa sieć sprzedaży zapewniająca szybką i niezawodną obsługę
Rozwiązania Berg Hortimotive umożliwiają usprawnienie procesów i obniżenie kosztów pracy
Berg Hortimotive oferuje rozwiązania, które dzięki wysokim standardom konstrukcyjnym będą służyć przez lata


Odkryj możliwości urządzeń Berg Hortimotive dla swojej uprawy. Poproś o bezpłatną konsultację z naszym specjalistą.
Berg Hortimotive - oferta dla ogrodnictwa szklarniowego

Asortyment Berg Hortimotive


  • Zajrzyj do środka firmy Berg Hortimotive


Dlaczego warto pracować z wózkami Benomic Star?

Niezawodny:
Wykonany z materiałów najwyższej jakości, wyposażony w bardzo wytrzymały podest.
Łatwy w użyciu: Wózki Benomic Star są wyposażone w nieskomplikowany panel sterujący z niewielką ilością przycisków, co zapewnia łatwą obsługę.
Ekonomiczny: Seria Benomic Star zapewnia najlepszy stosunek jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanej technologii, koszty produkcji wózków stały się niższe, a przez to również ich cena stała się bardziej korzystna dla klienta.
Łatwy w utrzymaniu: Dzięki gładkiej powierzchni i braku zakamarków, w których mogłyby gromadzić się zanieczyszczenia, wózki Benomic łatwo utrzymać w czystości, co pomaga w utrzymaniu higieny uprawy. Dodatkowo, wózki nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby kaleczyć rośliny lub stanowić zagrożenie dla pracowników.


Wózek elektryczny BeTrac - indukcyjny transport wewnętrzny

Wózek indukcyjny BeTrac Berg HortimotiveTransport w obrębie gospodarstwa jest bardzo ważnym procesem, pozwalającym uzyskać wysoką wydajność produkcji. Berg Hortimotive oferuje nowoczesny system do transportu indukcyjnego - wózek elektryczny BeTrac. Może on być sterowany ręcznie lub bezzałogowo, a specjaliści Berg Hortimotive projektują i instalują wszystkie potrzebne w gospodarstwie trasy indukcyjne między szklarnią a miejsce rozładunku. Wózki BeTrac (jeden lub więcej) mogą być sterowane za pomocą centralnego systemu z oprogramowaniem do wizualizacji, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie znajduje się każdy z wózków. Więcej informacji o wózku BeTrac


 

Plantalyzer

PlantalyzerPlantalyzer w pełni automatycznie mierzy pomidory w szklarni, gdy nie są one jeszcze zbierane. Robot wykorzystuje specjalne kamery i oprogramowanie do pomiaru dolnych dwóch do trzech rozgałęzień (pozbawionych liści). System oblicza wielkość zawiązków, liczbę owoców na zawiązek oraz kolor owoców. Dzięki połączeniu danych o roślinach z algorytmami Letsgrow, uzyskuje się dokładne informacje o kontroli zbiorów. Oznacza to, że wiesz dokładnie, kiedy i ile pomidorów możesz zebrać, aby zrealizować cele produkcyjne.

Zalety systemu Plantalyzer
✔ Kontrola cen sprzedaży: koordynacja z handlem detalicznym jest bardziej precyzyjna w odniesieniu do aktualnych możliwości.
✔ Kontrola pracy: planowanie personelu obsługującego produkcję, ale także operacji logistycznych i dostaw.
Pewność wielkości sprzedaży: dzięki lepszej informacji o wolumenie produkcji, można przedstawić dopasowaną ofertę i dotrzymać terminów.


Masz pytanie dotyczące urządzeń Berg Hortimotive?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Twojej uprawy.


Przemysław Wrześniewski, Grzegorz Surman
Dział Techniki
Wyślij e-mail


Do not delete this link