Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Wózki szklarniowe Berg

Ponad 50-letnie doświadczenie w ogrodnictwie szklarniowym

Berg Hortimotive logoWózki szklarniowe Berg Hortimotive to nowoczesne techniki i systemy dla każdej uprawy i dla każdej firmy ogrodnictwa szklarniowego. Dzięki naszym rozwiązaniom, procesy produkcyjne mogą zostać znacznie uproszczone, dzięki czemu praca może być jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna.

Nowe produkty są opracowywane w oparciu o zmieniające się potrzeby klientów, z wykorzystaniem najnowszych technik.
Paleta produktów poparta jest na ponad 50-letnim doświadczeniu w ogrodnictwie szklarniowym.
Asortyment produktów idealnych do realizacji i optymalizacji całej logistyki szklarniowej


Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz zastosować produkty Berg Hortimotive w swoich uprawach? Poproś o bezpłatną konsultację z naszym specjalistą.
Berg benomic in use

Wózek elektryczny BeTrac - indukcyjny transport wewnętrzny

Wózek indukcyjny BeTrac Berg HortimotiveTransport w obrębie gospodarstwa jest bardzo ważnym procesem, pozwalającym uzyskać wysoką wydajność produkcji. Berg Hortimotive oferuje nowoczesny system do transportu indukcyjnego - wózek elektryczny BeTrac. Może on być sterowany ręcznie lub bezzałogowo, a specjaliści Berg Hortimotive projektują i instalują wszystkie potrzebne w gospodarstwie trasy indukcyjne między szklarnią a miejsce rozładunku. Wózki BeTrac (jeden lub więcej) mogą być sterowane za pomocą centralnego systemu z oprogramowaniem do wizualizacji, dzięki czemu zawsze wiesz, gdzie znajduje się każdy z wózków. Więcej informacji o wózku BeTrac  • Doświadczenie z LLC Agro-Invest


    Rosyjska szkółka LLC Agro-Invest uprawia głównie pomidory deserowe i koktajlowe, a obecnie zrealizowała budowę szklarni o łącznej powierzchni ok. 75 ha. Berg Hortimotive jest tam obecny poprzez swoje produkty, w tym pięknym miejscu, oddalonym około 350 km od Moskwy.

    Dostarczono między innymi wózki do zbioru, system do zbierania pomidorków koktajlowych, do pracy przy pielęgnacji upraw i konserwacji szklarni, automatyczny transport za pomocą inteligentnej technologii oraz automatyczne wózki do oprysku środkami ochrony roślin, które razem zapewniają optymalną wydajność w LLC Agro-Invest. Systemy Taks Handling były w stanie zrealizować bardzo elastyczne rozwiązanie w zakresie ważenia i pakowania produktów. Oczekuje się, że w nadchodzących latach powierzchnia ta wzrośnie do ok. 110 ha.


  • Zajrzyj do środka firmy Berg Hortimotive


Consult
Do not delete this link