Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz
Sukcesy klientów

W Royal Brinkman opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla nowoczesnych przedsiębiorstw ogrodniczych. Właśnie dlatego stawiamy na ścisłą współpracę pomiędzy dostawcami produktów, naszymi specjalistami oraz ogrodnikami, prowadzącymi uprawy. Pozwala ona na wspólne wdrażanie nowych rozwiązań i sprawdzanie ich rezultatów w myśl idei: Let's improve together!

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych klientów, osiągnięte dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i eksperckiej wiedzy doradców z Royal Brinkman. Poznaj sukcesy naszych klientów i dołącz do grona gospodarstw ogrodniczych, które dzięki współpracy z Royal Brinkman osiągnęły znakomite rezultaty w prowadzeniu swojej uprawy. 

 • Całoroczna ochrona przed wciornastkiem z Orius Plus

  "W tym roku zrobiliśmy duże postępy w biologicznym zwalczaniu wciornastków w chryzantemie. Dzięki drapieżnemu pluskwiakowi Orius Plus, w połączeniu z Power Food Plus, zwalczamy biologicznie również dorosłe wciornastki. Używamy bardzo mało środków chemicznych i to jest również nasza misja: uczynić uprawę chryzantem bardziej ekologiczną i zrównoważoną." - mówi David van Tuijl z firmy Linflowers.

  Więcej
 • Zmniejszenie presji Pythium w uprawie ogórka dzięki Moleaer i Huwa San

  Zmniejszenie presji Pythium w uprawie ogórka „Jeszcze nie widziałem takiego wzrostu uprawy, jak w tym roku. Presja chorób grzybowych została wyraźnie zmniejszona, a wzrost roślin jest bardziej stabilny” – mówi Maurice Ruhl, kierownik produkcji w firmie Van Gog. Dowiedzi się jak generator nanopęcherzyków Moleaer i Huwa-San przyczyniły się do zmniejszenia presji Pythium w ogórku »

  Więcej
 • Mechanizacja likwidacji pędów w uprawie malin z Bio Chopper

  Przerzedzanie malin w trakcie uprawy oraz usuwanie pędów w celu odmładzania roślin wiąże się z wytworzeniem dużej objętości odpadów oraz koniecznością ich przewożenia i składowania. Wymaga też dużych nakładów pracy. Dowiedz się jak Bio Chopper Compact przyspieszył likwidację pędów maliny w Fieldstone Investements.

  Więcej
 • Zapobieganie chorobom odglebowym truskawek z Moleaer

  "Twierdzi się, ze tlen odgrywa ważną rolę zarówno w pobieraniu składników odżywczych przez korzenie jak i w biologii środowiska korzeniowego. W badaniach postanowiliśmy skupić się na plonowaniu oraz śledzić rozwój systemu korzeniowego za pomocą kontroli wizualnych. Zaobserwowaliśmy wyraźne różnice. Całkowita produkcja była o prawie 1 kg wyższa przy zastosowaniu nanopęcherzyków.” - mówi Bart Jongenelen z Delphy

  Więcej
Do not delete this link