Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Jak zapewnić dobre oczyszczanie wody?

Jak zapewnić dobre oczyszczanie wody?
Autor: Joshua Reijnen | Ostatnia aktualizacja: 05-04-2019

Oczyszczanie wody jest szeroko dyskutowanym tematem w sektorze ogrodnictwa szklarniowego, z pewnością ze względu na obowiązek oczyszczania. Oznacza to, że co najmniej 95% odprowadzanej wody musi być oczyszczona ze środków ochrony roślin i nawozów. Obejmuje to wodę drenażową do uprawy substratów, wodę drenażową do uprawy na wolnym powietrzu oraz wodę do płukania filtrów. Dlatego też ważne jest, aby podjąć odpowiednie działania w zakresie oczyszczania wody. W tym celu można skorzystać z poniższego planu krok po kroku.

Plan stopniowego oczyszczania wody w ogrodnictwie szklarniowym

1. Wspólnie ze specjalistą obserwujcie przepływy wody w Waszym gospodarstwie i określcie, w jaki sposób można zmniejszyć ilość wody resztkowej. Należy również rozważyć, kiedy konieczne są zrzuty (np. podczas płodozmianu).
2. Zapoznaj się z poradą, w jaki sposób przepływy wody resztkowej mogą zbiegać się w jednym miejscu na terenie gospodarstwa.
3. Porozmawiaj ze specjalistą, która technika oczyszczania jest najbardziej odpowiednia dla Twojej firmy i zleć kalkulację kosztów. Upewnij się, że kupujesz oczyszczalnię certyfikowaną, ponieważ tylko te oczyszczalnie są zgodne z przepisami rozporządzenia o działalności w zakresie zarządzania środowiskiem.

Pytania dotyczące oczyszczania wody?

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.

Joshua Reijnen O Joshua Reijnen

Joshua Reijnen jest specjalistą w dziedzinie technologii wodnej. Od 2017 roku na co dzień wspiera hodowców, doradzając im we wszelkich kwestiach związanych z technologią wodną. "Zadowolony klient i naprawdę mogący coś wnieść; to jest to, co najbardziej podoba mi się w mojej pracy".”

Do not delete this link