Strona główna    Produkty wyróżnione   Trzmiele Agrobio do upraw zewnętrznych

Trzmiele Agrobio do upraw zewnętrznych

Stosowanie trzmieli w terenie otwartym umożliwia optymalne zapylanie w niższych temperaturach oraz innych, niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Oferujemy ule 1-, 2- i 3-gniazdowe.

Właściwości uli
Trzmiele Agrobio doskonały system wentylacji zwiększający wydajność zapylania
dostępne ule:
  • 1-gniazdowe (120 robotnic)
  • 2-gniazdowe (240 robotnic)
  • 3-gniazdowe (360 robotnic)
w każdym gnieździe zdrowa królowa, robotnice i larwy oraz jaja.

Innowacyjność uli Agrobio
W ulach 2- i 3- gniazdowych otwory wlotowe do poszczególnych gniazd skierowane są różnych kierunkach, co zapobiega dezorientacji trzmieli wracających do ula. Każdy ul posiada również system otworów (zabezpieczonych siatką przeciw owadom), zapewniający optymalną wentylację ula.

Wprowadzanie uli
» na początku kwitnienia (1-5% kwiatów)
» zabezpieczyć przed wiatrem
» zalecenia: 8-10 gniazd na 1 ha
» ule 2-gniazdowe: 4-5 szt. na 1 ha
» ule 3-gniazdowe: 3 szt. na 1 ha


 gniazdowygniazdowy gniazdowy 
 Ul 1-gniazdowy Ul 2-gniazdowy Ul 3-gniazdowy


Integrowana ochrona roślin - kontakt ze specjalistą

Royal Brinkman oferuje szeroki asortyment produktów biologicznych: trzmiele (do stosowania pod osłonami jak i w uprawach sadowniczych) oraz wszystkie owady pożyteczne powszechnie stosowane w produkcji warzyw, owoców miękkich i roślin ozdobnych pod osłonami. Główny oddział Royal Brinkman w Holandii dostarcza biologię od początku lat 80-tych i obecnie chroni biologicznie ok. 30% upraw szklarniowych na holenderskim rynku.
Zespół naszych polskich doradców do spraw integrowanej ochrony roślin jest do Państwa dyspozycji. Są oni nastawieni na ciągły rozwój, stale poszerzają swoje kompetencje w codziennej współpracy z holenderskimi specjalistami z firmy matki oraz z pracownikami z Agrobio.
Zachęcamy do skontaktowania się z jednym z naszych oddziałów w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat ochrony biologicznej, chemicznej oraz higieny i dezynfekcji.