Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Bank wiedzy - urządzenia i maszyny

Bank wiedzy Royal Brinkman składa się z siedmiu bloków tematycznych. Pod hasłem „urządzenia i maszyny” można znaleźć informacje na temat maszyn i urządzeń, w tym transportowych, oraz praktyczne wskazówki i porady odnośnie ich konserwacji.
 • Automatyzacja przesadzania młodych roślin

  Jeśli chcemy myśleć o rozwoju gospodarstwa, w dzisiejszych czasach wprowadzenie automatyzacji staje się konieczne. Dzięki temu możliwe jest skrócenie czasu sadzenia zaplanowanej ilości roślin. Przygotowanie roślin do obrotu zajmuje mniej czasu, a w szczycie sezonu, kiedy popyt jest największy, można skupić się na ich sprzedaży.

  Więcej
 • Automatyczna aplikacja owadów pożytecznych

  Wprowadzanie pożytecznych roztoczy do uprawy na dużych powierzchniach może zajmować dużo czasu. Warto więc zastanowić się nad automatyzacją tego procesu.

  Więcej
 • Mycie szklarni

  Po likwidacji uprawy i usunięciu ze szklarni resztek roślin, bardzo ważne jest dokładne jej umycie. Można ułatwić ten zabieg, stosując sprawdzone rozwiązania opracowane specjalnie na potrzeby gospodarstw szklarniowych.

  Więcej
 • Konserwacja - filmy instruktażowe

  Konserwacja maszyn i urządzeń jest bardzo ważnym elementem zapobiegania awariom, a także zapewnienia bezpiecznego środowiska pracy. Na tej stronie umieszczono listę kategorii filmów, objaśniających przeprowadzanie czynności konserwacyjnych na różnego rodzaju urządzeniach ogrodniczych.

  Więcej
 • Zamgławianie przeciwprzymrozkowe

  Doskonałą metodą ochrony plantacji przed przymrozkami jest wytworzenie bariery chroniącej powierzchnię gruntu i uprawę przed utratą ciepła. Barierą taką jest mgła wytwarzana za pomocą zamgławiaczy.

  Więcej
 • Zamgławianie przechowalni

  Zamgławiacz pulsFOG BIO jako jedyny wśród dostępnych na rynku zamgławiaczy pozwala na wykonanie zabiegu przedłużającego trwałość przechowywanych owoców i warzyw. Zabieg polega na pokryciu zbiorów zgromadzonych w przechowalni preparatem Polyversum WP zawierającym oospory grzyba Pythium oligandrum.

  Więcej
 • Zabieg odkomarzania przy użyciu zamgławiaczy

  Zamgławianie to doskonały sposób zwalczania uciążliwych owadów na dużych powierzchniach i przestrzeniach, z zastosowaniem minimalnej ilości cieczy, przy niewielkim nakładzie pracy, z niewielkim wpływem na środowisko.

  Więcej
 • Tabela oprysku dla pistoletu Ripa

  Środki ochrony roślin najlepiej jest stosować maksymalnie efektywnie, aby zminimalizować ilość odpadów. Dlatego też, aby dokładnie obliczyć ilość płynu pryskanego przy użyciu lancy Ripa, należy pamiętać o wydajności lancy w połączeniu z różnymi typami dysz.

  Więcej
 • Tabela oprysku dla lanc Alumax

  (Chemiczne) środki ochrony roślin najlepiej jest stosować maksymalnie efektywnie, aby zminimalizować ilość odpadów. Dlatego też, aby dokładnie obliczyć ilość płynu pryskanego przy użyciu lancy Alumax, należy pamiętać o wydajności lancy w połączeniu z różnymi typami dysz.

  Więcej
 • Jak mierzyć rozstaw kół w wózku szklarniowym?

  Przy pracy w firmie z wózkami do oprysków Meto bardzo ważne jest, aby były one regularnie i prawidłowo kontrolowane tak, aby w razie potrzeby można było dokonać konserwacji i napraw. W ten sposób pracownicy mogą bezpiecznie pracować ze środkami ochrony roślin.

  Więcej

Michael en Nanne
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe. 

Do not delete this link