Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Bank wiedzy - pojemniki i opakowania

Bank wiedzy Royal Brinkman składa się z siedmiu bloków tematycznych. Pod hasłem „pojemniki i opakowania” można znaleźć informacje na temat trendów w branży opakowań do roślin i doniczek.
 • Ochrona pędów roślin - podpórki STG

  Podpórki STG zapewniają doskonałe zabezpieczenie roślin podczas transportu. Zapobiegają łamaniu się pędów, zgniataniu liści i kwiatów, nie ograniczając przy tym cyrkulacji powietrza.

  Więcej
 • Wyjątkowa wartość dodana: system WaterWick i osłonki MDF

  WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin.

  Więcej
 • Niepowtarzalne wzory osłonek MDF

  Osłonki na doniczki MDF gwarantują wyróżnienie produktów spośród innych, przyciągając klientów niepowtarzalnymi wzorami i kolorami, przygotowanymi na każdą okazję.

  Więcej
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt Hebo służy do szybkiego i łatwego pakowania kwiatów i roślin doniczkowych w rękawy foliowe. Uchwyt zapobiega uszkadzaniu liści i kwiatów podczas pakowania. Jego stosowanie zwiększa tempo i wydajność pracy, oraz pozwala zaoszczędzić czas.

  Więcej
 • Stabilizacja roślin w szkółce - kratownice szkółkarskie

  Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Mają zagięte do wewnątrz nóżki, co gwarantuje ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni i umożliwia wyznaczenie przejść między zagonami.

  Więcej
 • Stabilizacja drzew i pnączy - stojaki szkółkarskie

  Stojaki szkółkarskie do drzew i pnączy mają prostą konstrukcję i umożliwiają ustawienie drzew w dowolnym miejscu punktu sprzedaży, co pozwala na lepsze ich wyeksponowanie. Stojaki nie wymagają dodatkowego mocowania, pasują do wszystkich rodzajów doniczek i kontenerów. Są lekkie i łatwe w montażu, a przy tym wysoce odporne na przewracanie przez wiatr.

  Więcej
Gerard, Marja en Sonja
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.


Do not delete this link