Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Bank wiedzy - pojemniki i opakowania

Bank wiedzy Royal Brinkman składa się z siedmiu bloków tematycznych. Pod hasłem „pojemniki i opakowania” można znaleźć informacje na temat trendów w branży opakowań do roślin i doniczek.
 • Ochrona pędów roślin - podpórki STG

  Podpórki STG zapewniają doskonałe zabezpieczenie roślin podczas transportu. Zapobiegają łamaniu się pędów, zgniataniu liści i kwiatów, nie ograniczając przy tym cyrkulacji powietrza.

  Więcej
 • Nowa technika nadruku TEKU: IML-MCI

  Pojemniki Pöppelmann TEKU® – MCI 21, MCI 23 i MCI 26 o pojemnościach 4; 5 i 7,5 litra dostępne są teraz także w wersjach IML-MCI. W procesie IML (in-mould labelling) atrakcyjnie zadrukowane i nasycone kolorami, wysokiej jakości etykiety są umieszczane w formie wtryskowej już na etapie produkcji pojemnika.

  Więcej
 • Wyjątkowa wartość dodana: system WaterWick i osłonki MDF

  WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin.

  Więcej
 • Niepowtarzalne wzory osłonek MDF

  Osłonki na doniczki MDF gwarantują wyróżnienie produktów spośród innych, przyciągając klientów niepowtarzalnymi wzorami i kolorami, przygotowanymi na każdą okazję.

  Więcej
 • Doniczki z nadrukiem i tace marketingowe

  Badania związane z zachowaniami konsumentów pokazały, iż doniczki z nadrukiem ponad 4 razy bardziej przyciągają uwagę konsumentów niż czarne, standardowe doniczki. Ponadto konsumenci są również gotowi zapłacić więcej za roślinę w doniczce z nadrukiem.

  Więcej
 • Jak zapewnić trwałość roślin w transporcie?

  Z badań wynika, że decyzja konsumenta o kupnie roślin wzrasta o 40%, jeśli rośliny wyglądają zdrowo i świeżo. Jako producent roślin chcesz więc, aby Twój produkt trafił na półki sklepowe w jak najlepszym stanie i by zachował świeżość.

  Więcej
 • Co to jest tworzywo PCR?

  Tworzywo sztuczne PCR, to tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, wytwarzane z odpadów pochodzących od konsumentów. Odpady wytwarzane przez użytkownika końcowego, to między innymi odpady zielone, odpady papierowe i właśnie opakowania z tworzyw sztucznych, które konsument wyrzuca do kosza.

  Więcej
 • Produkty bambusowe

  Produkty bambusowe wykorzystywane są głównie do wspierania roślin. Dzięki zastosowaniu bambusa, można dowolnie kształtować rośliny podczas wzrostu. W Royal Brinkman znajdziesz szeroką gamę materiałów bambusowych.

  Więcej
 • Jakie są przepisy związane z paszportem roślin?

  Paszport roślin jest oficjalnym dokumentem, którego potrzebujesz jako hodowca lub sprzedawca roślin doniczkowych, parkowych, ogrodowych i tarasowych, drzew lub bylin, w celu umożliwienia handlu produktami w Unii Europejskiej. Od 14 grudnia 2019 r. przepisy dotyczące paszportów roślin uległy zmianie.

  Witamy
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt Hebo służy do szybkiego i łatwego pakowania kwiatów i roślin doniczkowych w rękawy foliowe. Uchwyt zapobiega uszkadzaniu liści i kwiatów podczas pakowania. Jego stosowanie zwiększa tempo i wydajność pracy, oraz pozwala zaoszczędzić czas.

  Więcej
 • Jak zamocować uchwyt Hebo na stojaku?

  Uchwyty Hebo przeznaczone są do prostego i szybkiego owijania roślin. Po zakupie urządzenie dostarcza się w opakowaniu w oddzielnych częściach, następnie należy je samodzielnie zmontować. Nasz specjalista pokaże, jak zmontować uchwyt Hebo.

  Więcej
 • Jak dobrać właściwy uchwyt Hebo?

  Uchwyty Hebo przeznaczone są do prostego i szybkiego owijania roślin. W ten sposób zapobiegają uszkodzeniom kwiatów i liści, a dzięki prostej metodzie działania przynoszą znaczne oszczędności w pracy.

  Więcej
 • Stabilizacja roślin w szkółce - kratownice szkółkarskie

  Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Mają zagięte do wewnątrz nóżki, co gwarantuje ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni i umożliwia wyznaczenie przejść między zagonami.

  Więcej
 • Stabilizacja drzew i pnączy - stojaki szkółkarskie

  Stojaki szkółkarskie do drzew i pnączy mają prostą konstrukcję i umożliwiają ustawienie drzew w dowolnym miejscu punktu sprzedaży, co pozwala na lepsze ich wyeksponowanie. Stojaki nie wymagają dodatkowego mocowania, pasują do wszystkich rodzajów doniczek i kontenerów. Są lekkie i łatwe w montażu, a przy tym wysoce odporne na przewracanie przez wiatr.

  Więcej
Gerard, Marja en Sonja
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.


Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51