Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Bank wiedzy - pojemniki i opakowania

Bank wiedzy Royal Brinkman składa się z siedmiu bloków tematycznych. Pod hasłem „pojemniki i opakowania” można znaleźć informacje na temat trendów w branży opakowań do roślin i doniczek.
 • Kontrola wilgotności suszu konopnego z Boveda

  Producenci suszu konopnego CBD oraz rosnąca grupa pacjentów i amatorów, zmagają się z problemem przechowywania suszonych kwiatów konopi. Kluczowym aspektem przechowywania jest zachowanie dobroczynnych właściwości suszu, a także głębokiego aromatu i silnego działania.

  Więcej
 • Jak wybrać odpowiedni worek do kwiatów?

  Worki do pakowania kwiatów, zwane również rękawami foliowymi lub rożkami, są dostępne w różnych rozmiarach oraz wykonane z różnego rodzaju materiałów. Każda roślina ma inne potrzeby i wymagania, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego dla danego gatunku opakowania.

  Więcej
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt Hebo służy do szybkiego i łatwego pakowania kwiatów i roślin doniczkowych w rękawy foliowe. Uchwyt zapobiega uszkadzaniu liści i kwiatów podczas pakowania. Jego stosowanie zwiększa tempo i wydajność pracy, oraz pozwala zaoszczędzić czas.

  Więcej
 • Rodzaje etykiet do roślin w ogrodnictwie

  Etykiety, zwane również zawieszkami do roślin, są często stosowane w uprawie roślin ozdobnych i doniczkowych w celu dostarczenia informacji (o produkcie), uczynienia ich wyraźnie widocznymi w szklarni, kiedy roślina została posadzona lub, przeciwnie, w celu odróżnienia produktu od konkurenta.

  Więcej
 • Paszport roślin - co to jest?

  Paszport roślin jest oficjalnym dokumentem, którego potrzebujesz jako hodowca lub sprzedawca roślin doniczkowych, parkowych, ogrodowych i tarasowych, drzew lub bylin, w celu umożliwienia handlu produktami w Unii Europejskiej. Od 14 grudnia 2019 r. przepisy dotyczące paszportów roślin uległy zmianie.

  Więcej
 • Jak zapewnić trwałość roślin w transporcie?

  Z badań wynika, że decyzja konsumenta o kupnie roślin wzrasta o 40%, jeśli rośliny wyglądają zdrowo i świeżo. Jako producent roślin chcesz więc, aby Twój produkt trafił na półki sklepowe w jak najlepszym stanie i by zachował świeżość.

  Więcej
 • Wyjątkowa wartość dodana: system WaterWick i osłonki MDF

  WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin.

  Więcej
 • Jak dobrać odpowiednią doniczkę?

  Każda uprawa ma inne potrzeby, a zastosowanie odpowiedniej doniczki może przyczynić się do poprawy jakości produktu. Zastanów się nad wyborem właściwego materiału, właściwego rozmiaru i ewentualnych otworów w dnie naczynia. Dlatego podajemy dodatkowe informacje na temat różnych opcji.

  Więcej


Masz pytanie dotyczące opakowań i pojemników do uprawy roślin?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub wiadomości e-mail. Nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na Twoje pytania i przygotują ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.


Agnieszka Błaszyk, Michał Kumor
Dział Upraw Szklarniowych
Wyślij e-mailDo not delete this link