Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Bank wiedzy - pojemniki i opakowania

Bank wiedzy Royal Brinkman składa się z siedmiu bloków tematycznych. Pod hasłem „pojemniki i opakowania” można znaleźć informacje na temat trendów w branży opakowań do roślin i doniczek.
 • Jak wybrać odpowiedni worek do kwiatów?

  Worki do pakowania kwiatów, zwane również rękawami foliowymi lub rożkami, są dostępne w różnych rozmiarach oraz wykonane z różnego rodzaju materiałów. Każda roślina ma inne potrzeby i wymagania, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego dla danego gatunku opakowania.

  Więcej
 • Uchwyt Hebo – szybkie i łatwe pakowanie roślin

  Uchwyt Hebo służy do szybkiego i łatwego pakowania kwiatów i roślin doniczkowych w rękawy foliowe. Uchwyt zapobiega uszkadzaniu liści i kwiatów podczas pakowania. Jego stosowanie zwiększa tempo i wydajność pracy, oraz pozwala zaoszczędzić czas.

  Więcej
 • Jak zamocować uchwyt Hebo na stojaku?

  Uchwyty Hebo przeznaczone są do prostego i szybkiego owijania roślin. Po zakupie urządzenie dostarcza się w opakowaniu w oddzielnych częściach, następnie należy je samodzielnie zmontować. Nasz specjalista pokaże, jak zmontować uchwyt Hebo.

  Więcej
 • Jak dobrać właściwy uchwyt Hebo?

  Uchwyty Hebo przeznaczone są do prostego i szybkiego owijania roślin. W ten sposób zapobiegają uszkodzeniom kwiatów i liści, a dzięki prostej metodzie działania przynoszą znaczne oszczędności w pracy.

  Więcej
 • Stabilizacja roślin w szkółce - kratownice szkółkarskie

  Kratownice szkółkarskie typu V zostały przystosowane do potrzeb każdej szkółki. Mają zagięte do wewnątrz nóżki, co gwarantuje ekonomiczne zagospodarowanie powierzchni i umożliwia wyznaczenie przejść między zagonami.

  Więcej
 • Stabilizacja drzew i pnączy - stojaki szkółkarskie

  Stojaki szkółkarskie do drzew i pnączy mają prostą konstrukcję i umożliwiają ustawienie drzew w dowolnym miejscu punktu sprzedaży, co pozwala na lepsze ich wyeksponowanie. Stojaki nie wymagają dodatkowego mocowania, pasują do wszystkich rodzajów doniczek i kontenerów. Są lekkie i łatwe w montażu, a przy tym wysoce odporne na przewracanie przez wiatr.

  Więcej
 • Produkty bambusowe

  Produkty bambusowe wykorzystywane są głównie do wspierania roślin. Dzięki zastosowaniu bambusa, można dowolnie kształtować rośliny podczas wzrostu. W Royal Brinkman znajdziesz szeroką gamę materiałów bambusowych.

  Więcej
 • Jaka jest różnica między podporami do roślin?

  W roślinach doniczkowych i ozdobnych do prowadzenia i podtrzymywania pędów wykorzystuje się wiele podpór. Te podpory występują we wszystkich rodzajach kształtach, rozmiarach oraz z różnych materiałów. W tym plastik, dzielony bambus i włókno szklane. Każdy rodzaj materiału ma swoje wady i zalety.

  Więcej
 • Ochrona pędów roślin - podpórki STG

  Podpórki STG zapewniają doskonałe zabezpieczenie roślin podczas transportu. Zapobiegają łamaniu się pędów, zgniataniu liści i kwiatów, nie ograniczając przy tym cyrkulacji powietrza.

  Więcej
 • Nowa technika nadruku TEKU: IML-MCI

  Pojemniki Pöppelmann TEKU® – MCI 21, MCI 23 i MCI 26 o pojemnościach 4; 5 i 7,5 litra dostępne są teraz także w wersjach IML-MCI. W procesie IML (in-mould labelling) atrakcyjnie zadrukowane i nasycone kolorami, wysokiej jakości etykiety są umieszczane w formie wtryskowej już na etapie produkcji pojemnika.

  Więcej
 • Wyjątkowa wartość dodana: system WaterWick i osłonki MDF

  WaterWick jest prostym sposobem na utworzenie wartości dodanej, pozwalającej osiągnąć zadowolenie klienta w całym łańcuchu dostaw: od odsprzedawcy po klienta końcowego. Jest to także sposób zadziwiająco skutecznie poprawiający wzrost i kondycję roślin.

  Więcej
 • Niepowtarzalne wzory osłonek MDF

  Osłonki na doniczki MDF gwarantują wyróżnienie produktów spośród innych, przyciągając klientów niepowtarzalnymi wzorami i kolorami, przygotowanymi na każdą okazję.

  Więcej
 • Doniczki z nadrukiem i tace marketingowe

  Badania związane z zachowaniami konsumentów pokazały, iż doniczki z nadrukiem ponad 4 razy bardziej przyciągają uwagę konsumentów niż czarne, standardowe doniczki. Ponadto konsumenci są również gotowi zapłacić więcej za roślinę w doniczce z nadrukiem.

  Więcej
 • Jak zapewnić trwałość roślin w transporcie?

  Z badań wynika, że decyzja konsumenta o kupnie roślin wzrasta o 40%, jeśli rośliny wyglądają zdrowo i świeżo. Jako producent roślin chcesz więc, aby Twój produkt trafił na półki sklepowe w jak najlepszym stanie i by zachował świeżość.

  Więcej
 • Co to jest tworzywo PCR?

  Tworzywo sztuczne PCR, to tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu, wytwarzane z odpadów pochodzących od konsumentów. Odpady wytwarzane przez użytkownika końcowego, to między innymi odpady zielone, odpady papierowe i właśnie opakowania z tworzyw sztucznych, które konsument wyrzuca do kosza.

  Więcej
 • Jakie są przepisy związane z paszportem roślin?

  Paszport roślin jest oficjalnym dokumentem, którego potrzebujesz jako hodowca lub sprzedawca roślin doniczkowych, parkowych, ogrodowych i tarasowych, drzew lub bylin, w celu umożliwienia handlu produktami w Unii Europejskiej. Od 14 grudnia 2019 r. przepisy dotyczące paszportów roślin uległy zmianie.

  Witamy
 • Zastosowanie kartonu jako materiału opakowaniowego

  Trendem w dziedzinie opakowań jest stosowanie kartonu. Ten materiał opakowaniowy ma wiele zalet: jest trwały i zapewnia dobrą ochronę podczas transportu. Ponadto jest to uniwersalny materiał i może być stosowany we wszystkich formach.

  Więcej
 • Jak wybrać odpowiednią matę podsiąkową?

  Wiele upraw roślin doniczkowych do nawadniania wykorzystuje maty podsiąkowe. Dostępnych jest wiele rodzajów mat. To, jakiej maty podsiąkowej powinieneś użyć dla swojej uprawy zależy od wielu czynników.

  Więcej
 • Rodzaje etykiet do roślin w ogrodnictwie

  Etykiety, zwane również zawieszkami do roślin, są często stosowane w uprawie roślin ozdobnych i doniczkowych w celu dostarczenia informacji (o produkcie), uczynienia ich wyraźnie widocznymi w szklarni, kiedy roślina została posadzona lub, przeciwnie, w celu odróżnienia produktu od konkurenta.

  Więcej
 • Rodzaje termokurczliwych folii do ogórków

  Folia termokurczliwa jest stosowana w uprawie ogórków do pakowania. W ostatnich latach pojawiło się wiele krytycznych opinii na temat stosowania folii termokurczliwej. Byłoby to niepotrzebne i przyczyniłoby się tylko do zwiększenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych. W praktyce nie jest to prawdą.

  Więcej
 • Jak dobrać odpowiednią doniczkę?

  Każda uprawa ma inne potrzeby, a zastosowanie odpowiedniej doniczki może przyczynić się do poprawy jakości produktu. Zastanów się nad wyborem właściwego materiału, właściwego rozmiaru i ewentualnych otworów w dnie naczynia. Dlatego podajemy dodatkowe informacje na temat różnych opcji.

  Więcej
 • Znaczenie recyklingu plastiku pochodzącego z upraw ogrodniczych

  Uprawy ogrodnicze są jednym z większych źródeł odpadów z tworzywa sztucznego. Nasi eksperci radzą, jak można ponownie wykorzystać plastik.

  Więcej
 • 100% RECYKLING: seria doniczek TEKU PÖPPELMANN blue®

  Wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu jest w firmie PÖPPELMANN TEKU kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju od ponad 20 lat. W niektórych działach firmy udział recyklingu wynosi już ponad 80%, a dzięki naszej nowej inicjatywie PÖPPELMANN blue®, posuwamy się o krok dalej.

  Więcej
Gerard, Marja en Sonja
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.


Do not delete this link