Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Strona główna  Produkty wyróżnione  Narzędzia Bahco - cięcie na wiele sposobów

Narzędzia Bahco - cięcie na wiele sposobów

Asortyment Bahco obejmuje profesjonalne narzędzia do cięcia: sekatory jedno- i dwuręczne, piły, siekiery, a także nożyczki florystyczne i proste narzędzia, jak szpadle i grabie do liści. W ofercie znajdują się również bardziej skomplikowane urządzenia: sekatory pneumatyczne, elektryczne, dmuchawy do liści, czy pilarki.

Narzędzia do cięcia Bahco

Sekatory jednoręczne

Sekatory dwuręczne, sekatory pneumatyczne i elektryczne

Piły i siekiery


 • Technologia cięcia

  W zależności od rodzaju drewna, zalecane jest stosowanie różnych rodzajów narzędzi. Sekatory nożycowe do gałęzi przeznaczone są do wykonywania cięć mających wpływ na zdrowie roślin. Sekatory kowadełkowe stosuje się tam, gdzie jakość cięcia nie jest tak ważna, jak sama operacja odcinania.

  Więcej
 • Sekatory ergonomiczne - seria profesjonalna

  Projekt ergonomicznego sekatora Bahco jest wynikiem pięciu lat badań naukowych oraz setek testów użytkowych, prowadzonych na całym świecie. Atutem ergonomicznych sekatorów są dwie podstawowe zalety dla użytkowników: mniejsze zmęczenie na koniec dnia i mniej uciążliwa, dłuższa i bardziej wydajna praca i eksploatacja narzędzia.

  Więcej
 • Sekatory dwuręczne

  Bardzo wytrzymałe, ergonomiczne i superlekkie sekatory z aluminiowymi rękojeściami, dostępne w różnych długościach. Wyposażone w gładkie, czarne uchwyty i miękkie odbojniki zapewniające maksymalny komfort podczas pracy.

  Więcej
Artykuły serwisowe
Do not delete this link