Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Pompka ręczna Accuro

Do not delete this link

Pompka ręczna Accuro

Kod towaru: P14010098

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Ręczna pompka Draeger Accuro do rurek wskaźnikowych, służących do miejscowych pomiarów stężenia różnego rodzaju gazów. Pomka jest bardzo wygodna w użytkowaniu, umożliwia dokonanie pomiaru jedną ręką, nawet w bardzo trudnych warunkach. Pompka ma wbudowany licznik zassań.

Zasada działania
Pompka Accuro jest pompką mieszkową, która przy pomocy zassań przepuszcza przez rurkę Dräger badane powietrze. Korpus pompki stanowi mieszek, który jest całkowicie sprężony do pomiaru. Gdy mieszek jest uwolniony, powietrze zostaje automatycznie przeciągnięte i próbka mierzonego gazu zostaje wessana poprzez użytkowaną rurkę. Proces próbkowania zostaje ukończony, gdy korpus pompki całkowicie się otworzy. Koniec zassania sygnalizowany jest poprzez kontrolowany ciśnieniowo wskaźnik na korpusie pompy Dräger accuro.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link