Indywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktówProgram lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Zestaw do badania ruchów powietrza CH00216

Do not delete this link

Zestaw do badania ruchów powietrza CH00216

Kod towaru: P02010062

Cena produktu dostępna po zalogowaniu.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

paczka
paleta = 1 paczka
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

W wielu dziedzinach, takich jak górnictwo czy przemysł ważnym jest wykrywanie nawet najmniejszych strumieni powietrza, w celu szybkiego i wiarygodnego oszacowania rozproszenia niebezpiecznych substancji. Za pomocą rurek do testowania przepływu powietrza natychmiast są widziane źródło, kierunek i prędkość strumienia powietrza.

W rurkach zawarty jest dymiący kwas siarkowy. Po otwarciu rurki, przy pomocy małej gumowej pompowane jest przez rurke powietrze. W efekcie toego, tworzy się widzialny, biały dym, który przenoszony jest na wszelkie istniejące strumienie powietrza.

Rurki do testowania przepływu powietrza mogą być używane do czasu całkowitego wyczerpania "białego dymu". Jeśli test zostanie skończony przed całkowitym wyczerpaniem dymu, rurka może zostać ponownie zapieczętowana przy użyciu dostarczonego w tym celu gumowego korka.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link