Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 30 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Półmaska jednorazowa X-Plore 1330 V Odour (pochł. zapachy)

Do not delete this link

Półmaska jednorazowa X-Plore 1330 V Odour (pochł. zapachy)

Kod towaru: P14010046
karton = 5 szt.

Informacje o produkcie

Półmaska czaszowa jednorazowego użytku, klasa ochrony FFP3, z zaworem CoolMAX™. Posiada dodatkową warstwę z węgla aktywnego zatrzymującą nieprzyjemne zapachy organiczne.

Skuteczna ochrona przed cząsteczkami
Dräger X-plore® 1300 jest nową generacją półmasek filtrujących do zastosowań w otoczeniu, w którym występuje pył. Zapewnia ochronę przed pyłami oraz cząsteczkami stałymi i cieczami. Dostępna we wszystkich trzech klasach ochrony EN - FFP1, FFP2 i FFP3. Wersje "Odour" są wyposażone w dodatkową warstwę z węgla aktywnego zatrzymujące nieprzyjemne zapachy.

Taśma nagłowna VarioFLEX™ z EasyStop
Bezuciskowa oraz łatwa do założenia/noszenia i dopasowania. Odporna na podarcie taśma tekstylna przebiegająca dookoła głowy, eliminuje konieczność stosowania klipsów - zapobiega niewygodnemu uciskowi i reakcjom alergicznym. EasyStop pozwala noszącemu na indywidualne dopasowanie taśm, jednocześnie zapewniając łatwość użycia i bezpieczne, wygodne doszczelnienie. Wyjątkowo komfortowe są super szerokie taśmy nagłowne Dräger X-plore® 1330 z zabezpieczeniem przed ześlizgiwaniem.

Uformowany korpus maski
Sprawdzony, ergonomiczny, stabilny: specjalna konstrukcja i kształt korpusu maski oferuje wygodne i bezpieczne dopasowanie do różnych kształtów i rozmiarów twarzy. Maska może zostać szybko i łatwo założona. Przestrzeń wewnętrzna zapewnia komfort noszenia i łatwą komunikację. Strona wewnętrzna została specjalnie wzmocniona, zapewniając stabilność rozmiaru przez długi czas użytkowania.

Kodowanie kolorami: szybkie rozpoznanie poziomu ochrony
Szybkie rozpoznanie bez zamieszania: kodowanie kolorami klipsu nosa i zaworu klasyfikują trzy poziomy ochrony EN ciemnoniebieski (FFP1), jasnoniebieski (FFP2) oraz biały (FFP3) i zapewnia łatwe rozpoznanie podczas wyboru właściwej półmaski.

Materiał filtrujący CoolSAFE™
Wysokiej klasy materiał filtrujący CoolSAFE™ cechuje się wysoką wydajnością skutecznego filtrowania przy jednoczesnym, bardzo niskim oporze oddychania. Dodatkowo półmaski przekraczają wymagania badań na zatkanie podczas wystawienia na działanie testu pyłu dolomitowego.

Zawór wydechowy CoolMAX™ (opcjonalny)
Drobny szczegół, duży efekt: oddychaj łatwo i wygodnie dzięki wyjątkowo małemu oporowi oddychania. Zawór kieruje wilgoć i ciepłe powietrze z dala od użytkownika i poza maskę - zapobiega powstawaniu wilgotnego gorąca.

Bezpieczne uszczelnienie
Obok wydajności filtra, decydujące znaczenie o tym, jak naprawdę skuteczna jest ochrona oferowana przez maskę, ma jej szczelność bez przecieków. Półmaska Dräger X-plore® 1300 jest doskonałym połączeniem ergonomicznego korpusu ze zintegrowanym uszczelnieniem nosa i klipsem nosowym. To daje użytkownikowi skrojone na miarę, dopasowane i bezpieczne doszczelnienie. Dodatkowo dobre uszczelnienie zapobiega zaparowaniu okularów ochronnych.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60
Poznań 61 872 61 51

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51