Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Akcesoria do podlewania

Więcej

Odzież ochronna

Więcej

Noże i sekatory

Więcej

 • BHP - Ochrona osobista

  Zarówno podczas przeprowadzania dezynfekcji, jak też zabiegów ochronnych, niezbędne jest zachowanie bezpieczeństwa pracowników. Warto pamiętać o odzieży ochronnej, ochronie oczu i dróg odechowych. Dodatkowo, stosowanie rękawic, kombinezonów czy czepków sprzyja utrzymaniu higieny uprawy zapobiegając rozprzestrzenianiu patogenów i szkodników.

  Więcej
 • HACCP – co to jest?

  Dla bezpieczeństwa produktów spożywczych, w tym warzyw i owoców, istotne jest utrzymanie higieny w procesie produkcji. System HACCP  (ang. Hazard Analysis and Critical Control Points, pol. Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) określa wymagania higieniczne gwarantujące bezpieczeństwo żywności przez zlokalizowanie zagrożeń pojawiających się w procesie produkcji.

  Więcej
 • Pracuj bezpiecznie

  Każdy pracodawca powinnien zapewniać bezpieczne warunki pracy swoim pracownikom. Identyfikacja ryzyka w gospodarstwie i wprowadzenie odpowiednich środków ostrożności redukuje do minimum możliwość pojawienia się groźnych sytuacji oraz wypadków przy pracy. Na co zwrócić szczególną uwagę?

  Więcej

Artykuły serwisowe

Dział „Artykuły serwisowe” obejmuje wszystkie produkty, które nie mają bezpośredniego wpływu na wzrost plonów, ale są potrzebne w codziennej pracy: odzież ochronna, artykuły BHP, farby i akcesoria, drobne narzędzia: noże, sekatory. Znajdą tu Państwo także artykuły florystyczne, nasiona, artykuły spożywcze i inne drobiazgi.
Wszystkie te artykuły można zamówić telefonicznie lub za pośrednictwem sklepu internetowego.

Szukasz ubrań ochronnych, masek, farb, noży, sekatorów itp.? Poznaj asortyment Royal Brinkman, zamów online lub poproś o dodatkowe informacje – bez zobowiązań.

Do not delete this link