Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Alkomat Dreager Alcotest 6820

Do not delete this link

Alkomat Dreager Alcotest 6820

Kod towaru: P02010067

Chcesz zobaczyć swoje osobiste ceny? Zaloguj się.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Wysoka jakość wykonania
Profesjonalny alkomat musi być odporny na wiele czynników. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika kształtowi i wysokiej jakości wykonania, Alcotest 6820 używany jest do coraz to nowych zastosowań. Wytrzymałe materiały sprawiają, że jest on szczególnie odporny na warunki atmosferyczne, np. na zimno lub wilgoć i posiada stopień ochrony IP 54.

Sprawdzona jakość
W urządzeniu Alcotest 6820 wykorzystano sprawdzony czujnik elektrochemiczny Dräger, odznaczający się bardzo szybkimi czasami reakcji, dużą dokładnością i długim okresem eksploatacji. Wskazania czujnika są wiarygodne w szerokim zakresie temperatury, od -5°C do +50°C. W przypadku wysokiego poziomu alkoholu czujnik zapewnia szybkie, bezpieczne wyniki, zarówno dla testów aktywnych, jak i pasywnych.

Ustnik „slide‘n‘click”
Chronione patentem ustniki Dräger zapobiegają wszelkim próbom manipulacji. Opcjonalny zawór jednokierunkowy zapewnia najwyższy poziom higieny.

Przetwarzanie i dokumentowanie danych
Rozszerzona pojemność pamięci urządzenia Alcotest 6820 umożliwia zapis do 5.000 wyników testów. Interfejs optyczny umożliwia bezprzewodowy transfer danych do mobilnej drukarki Dräger bezpośrednio na miejscu. Dodatkowo złącze USB pozwala przesłać dane do komputera lub skonfigurować urządzenie.

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51