Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa
Logo image

Alkomat Dreager Alcotest 5000

Do not delete this link

Alkomat Dreager Alcotest 5000

Kod towaru: P02010068

Chcesz zobaczyć swoje osobiste ceny? Zaloguj się.

Nie masz jeszcze konta? Poproś o dane logowania w 1 minutę: poproś o dostęp.

szt.
Twoje zapytanie zostanie przesłane do przypisanego Ci opiekuna, który skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.
Royal Brinkman nie obsługuje klientów indywidualnych (osób prywatnych).

Informacje o produkcie

Maksymalna kontrola w minimalnym czasie dzięki naszemu najszybszemu alkomatowi
Alcotest® 5000 pozwala przebadać do 12 osób na minutę w celu stwierdzenia, czy spożywały one alkohol. Przebadanie dużej liczby osób pod kątem trzeźwości w krótkim okresie czasu stanowi poważne wyzwanie, szczególnie dla policji i prywatnych firm ochroniarskich. Testy takie przeprowadza się np. podczas akcji na dużą skalę, kontroli na wejściu do zakładów pracy i stadionów, jak również w ramach kontroli bezpieczeństwa na lotniskach i w środkach transportu publicznego. W przypadku uzyskania pozytywnego wyniku testu, testery trzeźwości lub urządzenia certyfikowane przez sąd jako dowodowe, znajdujące się w ofercie Dräger, pozwalają określić dokładny poziom alkoholu we krwi.

Badanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu na odległość
Z tyłu urządzenia Alcotest 5000 znajduje się złącze gwintowe ¼” umożliwiające zastosowanie standardowego kijka do selfie. To przydatne rozwiązanie w sytuacji, gdy osobę przeprowadzającą badanie oraz osobę badaną dzieli większa odległość (np. w przypadku badania kierowców ciężarówek). Dzięki temu procedura testowa przebiega szybciej.

Alcotest 5000 umożliwia wykonanie ponad 5.000 testów na jednej baterii. Dotyczy to zarówno testów aktywnych (gdy badana osoba samodzielnie wdmuchuje powietrze do lejka), jak i pasywnych (np. pomiar stężenia alkoholu w powietrzu otoczenia lub podejrzenie dotyczące zawartości alkoholu w napojach).

Szybkie i bardzo dokładne badanie dzięki higienicznemu lejkowi
Badanie odbywa się bez konieczności fizycznego kontaktu z osobą badaną. Nie trzeba mocować ani zdejmować ustników – test polega wyłącznie na wdmuchnięciu powietrza do wnętrza lejka przez badaną osobę. Specjalny lejek Dräger Alcotest 5000 o unikalnej konstrukcji zapobiega cofaniu się wydychanego powietrza, eliminując w ten sposób ryzyko kontaktu z patogenami pozostawionymi przez poprzednich badanych. W celu zapewnienia dodatkowej higieny lejek można łatwo wymienić po użyciu.​

Środki ochrony roślin, zarówno chemiczne jak i biologiczne, powinny być stosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Używaj ich w sposób bezpieczny. Przed użyciem zapoznaj się z treścią etykiety i karty charakterystyki danego preparatu.
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51