Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Aktualna sytuacja rynkowa: dostępność i cenyNa światowym rynku towarowym i transportowym panują obecnie zawirowania. Z tego powodu dostępność różnych produktów może być ograniczona i/lub czas dostawy jest dłuższy niż zwykle. Może to mieć wpływ również na ceny.
Część zakładów produkcyjnych zmniejszyła swoją zdolność produkcyjną z powodu działania siły wyższej. Wiele firm petrochemicznych produkuje mniej surowców. Wynika to z połączenia czynników, takich jak COVID-19 i ekstremalne warunki pogodowe. Dotyczy to głównie producentów tworzyw sztucznych i produktów chemicznych. Niestety, ma to również wpływ na naszą branżę.

Dostępność produktów

Staramy się zapewnić klientom ciągłość dostaw i – w miarę możliwości – stałe ceny sprzedaży, jednak w związku ze zmianami cen surowców informujemy o możliwości podwyżek cen niektórych produktów. Produkty, których ceny mogą ulec zmianie w ciągu najbliższych miesięcy to:
  • tworzywa sztuczne, takie jak: folie, doniczki, tace, worki, sznurki, spinki, etykiety, taśmy, fiolki
  • stal (haki do pomidorów)
  • maty podsiąkowe
  • filc do zbiorników na wodę
  • maty do dezynfekcji
  • odzież ochronna

Zamówienia w odpowiednim czasie

Royal Brinkman dołoży wszelkich starań, aby kontynuować dostawy w tym trudnym okresie i zminimalizować ryzyko w obecnej sytuacji. Możesz liczyć na światową sieć producentów, z którymi współpracujemy, oraz na nasze własne zakłady produkcyjne. Ponadto, niezwłocznie zareagowaliśmy na pierwsze oznaki niedoborów, podejmując środki zapobiegawcze w celu zwiększenia poziomu zapasów, zakupu alternatywnych produktów i zabezpieczenia przyszłych dostaw.
Mimo to nie możemy zagwarantować, że w najbliższych miesiącach otrzymają Państwo wszystkie produkty na czas. Aby zmniejszyć ryzyko, prosimy o uwzględnienie dłuższego czasu dostawy. Zalecamy zamawianie materiałów z dużym wyprzedzeniem i podawanie najpóźniejszego terminu dostawy.

Wszystkie oferty Royal Brinkman są zależne od aktualnych cen i dostępności towarów. Dlatego prosimy o zwracanie uwagi na okres ważności ofert.

Przewidywania

Trudno oszacować, jak długo potrwa ta sytuacja. Będziemy nadal aktywnie monitorować sytuację na rynku i informować Państwa na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem klienta.
Do not delete this link