Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Aktualna sytuacja rynkowa: dostępność i ceny


Na światowym rynku towarowym i transportowym panują obecnie zawirowania, spotęgowane dodatkowo przez anomalie pogodowe, które dotknęły Europę. Z tego powodu dostępność różnych produktów może być ograniczona i/lub czas dostawy jest dłuższy niż zwykle. Może to mieć wpływ również na ceny.
W związku z powodziami w Niemczech, Belgii i Holandii mogą pojawić się problemy z ładunkami w Europie, dostępnością usług transportowych oraz towaru. Może to wpłynąć na czas dostawy, dostępność towaru i cenę za transport.


Zamówienia w odpowiednim czasie

Royal Brinkman dołoży wszelkich starań, aby kontynuować dostawy w tym trudnym okresie i zminimalizować ryzyko w obecnej sytuacji. Możesz liczyć na światową sieć producentów, z którymi współpracujemy, oraz na nasze własne zakłady produkcyjne. Ponadto, niezwłocznie zareagowaliśmy na pierwsze oznaki niedoborów, podejmując środki zapobiegawcze w celu zwiększenia poziomu zapasów, zakupu alternatywnych produktów i zabezpieczenia przyszłych dostaw.

Mimo to nie możemy zagwarantować, że w najbliższych miesiącach otrzymają Państwo wszystkie produkty na czas. Aby zmniejszyć ryzyko, prosimy o uwzględnienie dłuższego czasu dostawy. Zalecamy zamawianie materiałów z dużym wyprzedzeniem i podawanie najpóźniejszego terminu dostawy.

Podwyżki cen

W ostatnim czasie otrzymujemy liczne informacje od dostawców, dotyczące podwyżek cen.
Wszystkie oferty Royal Brinkman są zależne od aktualnych cen i dostępności towarów. Dlatego prosimy o zwracanie uwagi na okres ważności ofert.

Przewidywania

Trudno oszacować, jak długo potrwa ta sytuacja. Będziemy nadal aktywnie monitorować sytuację na rynku i informować Państwa na bieżąco. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z opiekunem klienta.
Do not delete this link