Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Royal Brinkman i Berg Hortimotive - wspólny krok

Royal Brinkman and Berg Hortimotive move forward togetherMiędzynarodowy dostawca produktów i usług dla profesjonalnego ogrodnictwa Royal Brinkman, poprzez przejęcie Berg Hortimotive wzbogaca swoją ofertę o rozwiązania logistyczne. Tym samym, Royal Brinkman odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na specyficzne rozwiązania logistyczne i realizuje swój długoterminowy plan strategiczny polegający na systematycznym wzroście.

Royal Brinkman znalazł odpowiedniego kandydata w postaci Berg Hortimotive, aby wzmocnić swoją pozycję w branży mechanizacji. Ton van Mil (CEO Royal Brinkman): "Przewidujemy rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania logistyczne ze względu na ekspansję i internacjonalizację ogrodnictwa oraz ogólne problemy z siłą roboczą".

W ciągu ostatnich kilku lat Berg Hortimotive koncentrował się na doskonaleniu swojej organizacji. "Nasza firma jest gotowa do zwiększenia produkcji i dalszego rozwoju innowacji logistycznych", mówi Bas Lagerwerf (CEO Berg Hortimotive). Jest to zgodne ze strategią innowacji Royal Brinkman, która opiera się na przewidywaniu rozwiązań dla ogrodnictwa, we współpracy z klientami i dostawcami.

Berg Hortimotive, zatrudniający 70 pracowników, pozostanie w De Lier (Holandia) i będzie kontynuował swoją działalność niezależnie, pod obecną nazwą. Wszyscy klienci, dealerzy i odsprzedawcy mogą nadal liczyć na usługi, do których są przyzwyczajeni w Berg Hortimotive. Obecne kierownictwo, składające się z Bas Lagerwerf i Nico Bikker, będzie kontynuować bieżące zarządzanie firmą.

W oparciu o swoją strategię Berg Hortimotive jest przekonany, że aby skutecznie wprowadzać na rynek nowe produkty i innowacje, potrzebna jest określona wielkość firmy. Silna organizacja, taka jak Royal Brinkman, z dużą międzynarodową siecią sprzedaży, jest doskonałym rozwiązaniem dla Berg Hortimotive. Poprzez zwiększenie produkcji i innowacji, zarówno Royal Brinkman jak i Berg Hortimotive realizują swoje globalne ambicje.


Berg Hortimotive


Do not delete this link