Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Działanie Royal Brinkman - oświadczenie

Drodzy Klienci,
Razem z Wami i wszystkimi wokół nas znajdujemy się w sytuacji globalnej, której nie mogliśmy przewidzieć. Postępujemy zgodnie z radami władz w odniesieniu do koronawirusa i uważnie śledzimy rozwój sytuacji.

Co kilka dni będziemy zamieszczać kolejne informacje.

Aktualizacja 2 (24 marca)
Aktualizacja 1 (17 marca)


Aktualizacja 2 (24 marca)

Bieżące działania
W ramach naszej organizacji podejmujemy różne działania, które chronią Twój biznes oraz Twoje zdrowie i bezpieczeństwo:
- nasi opiekunowie klienta pozostają z Tobą w kontakcie telefonicznym i mailowym, dzięki czemu nie jest wymagany osobisty kontakt.
- wszystkie zamówienia i umowy oczekujące na realizację są dostarczane jak dotychczas.
- zwiększamy nasze zapasy i dokładamy wszelkich starań, aby w tych okolicznościach móc realizować dostawy.

Dostępność produktów

Obecnie nadal możemy realizować u nas zamówienia, usługi i dostawy tak, jak robiliśmy to dotychczas. Ale prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, że czas przygotowania i wysyłki towaru może trwać dłużej z powodu nieprzewidywalności przebiegu epidemii.
Jesteśmy w ścisłym kontakcie z naszymi dostawcami, aby codziennie oceniać sytuację i na bieżąco informować o wszelkich zmianach.

Środki dezynfekujące i produkty HACCP
Ze względu na brak produktów związanych ze zdrowiem, takich jak maski, rękawice, siatki na włosy i kombinezony, rządy państw naszych dostawców konfiskują ich zapasy. Oznacza to, że nie jesteśmy już w stanie dotrzymać terminów dostaw tych produktów.
Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej uzupełnić nasze zapasy. Korekty cen będą jednak niestety nieuniknione. Może to odnosić się również do oczekujących zamówień. Jeśli zamówiony produkt jest niedostępny, prosimy o kontakt z opiekunem klienta, który pomoże znaleźć dobrą alternatywę.

Nawozy i środki chemiczne
Dostępność nawozów i środków chemicznych nie uległa zmianie, jednak z uwagi na dynamiczny rozwój sytuacji ceny tych produktów mogą ulegać zmianom.

Biologia
Obecnie nie ma zagrożeń dostaw z naszych zakładów produkcyjnych. Oznacza to, że możemy nadal dostarczać biologię. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby utrzymać niezawodność dostaw i serwis na poziomie, jakiego Państwo od nas oczekują. Uważnie śledzimy rozwój sytuacji w zakresie dostępności i terminów dostaw w dziedzinie biologii. W przypadku zmian niezwłocznie poinformujemy Państwa o nich.

Terminy dostaw

Aby zapewnić terminową dostawę produktów, priorytetem naszej centrali jest obecnie zaopatrywanie międzynarodowych oddziałów, tak aby zapewnić wystarczające zapasy na nadchodzący okres. Nie ma potrzeby kupowania więcej niż zwykle. Nie przewidujemy żadnych problemów z dostępnością produktów ani czasem dostawy.

Życzymy udanej pracy, a przede wszystkim dobrego zdrowia.

Bądźmy razem – online!


Z poważaniem
Zespół Royal Brinkman


Aktualizacja 1 (17 marca)

Cyfrowo na maksa!
Pozostajemy – jak zawsze – w pełni do Twoich usług. Zmienia się jedynie nasz sposób działania – przestawiamy się na kanał online. W tych trudnych czasach, zrobimy wszystko, aby zapewnić Ci dostawy potrzebnych produktów oraz porady.

Środki ostrożności związane z wizytami u klientów
  • Od pracowników oczekuje się unikania kontaktu fizycznego, w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa. Nasi pracownicy w miarę możliwości mają pracować z domu, pozostając z klientami w kontakcie telefonicznym i mailowym.
  • Wszelkie podróże służbowe oraz spotkania grup większych niż 10 osób zostają anulowane.
  • Wizyty u klientów mogą odbywać się tylko za zgodą klienta lub na jego życzenie. Podczas wizyty pracownicy Royal Brinkman zobowiązani są do przestrzegania zasad higieny: powitanie bez podawania rąk oraz zachowanie odstępu 1,5 m od rozmówcy. Sugeruje się przedkładanie kontaktu za pomocą telefonu, email lub WhatsApp nad wizyty.
  • Zachęcamy do odwiedzania Banku wiedzy, w którym znajduje się wiele przydatnych informacji i porad z branży.

Stany magazynowe i niezawodność dostaw
  • Sklep internetowy jest dostępny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu; na potrzeby zamówień i / lub zapytań ofertowych.
  • W ostatnich tygodniach podjęliśmy działania w celu zapewnienia dostępności produktów i ciągłości dostaw. Istotne działy, w tym logistyka, są chronione dodatkowymi środkami bezpieczeństwa, aby zapewnić niezawodność dostaw.
  • Zwiększyliśmy również zapasy produktów, których braku można spodziewać się na rynku. Niemniej jednak, taka skrajna sytuacja to ogromne wyzwanie w zarządzaniu zapasami. Niestety ma to wpływ na ceny i dostępność określonych produktów. Prosimy o wyrozumiałość dla tej sytuacji. Na bieżąco będziemy informować o zmianach.

Kontakt i zamówienia
  • Możesz przesłać zapytanie ofertowe za pomocą naszego sklepu internetowego lub skontaktować się ze swoim opiekunem.
  • Jeśli masz problem z logowaniem do sklepu lub nie masz jeszcze konta, skorzystaj z formularza

Środki zapobiegawcze
Koronawirus niesie ryzyko również dla Twojej firmy. Radzimy zwracać szczególną uwagę na higienę w firmie i skupić się na działaniach zapobiegawczych. Na naszej stronie internetowej możesz przeczytać więcej o środkach, które możesz podjąć: środki higieny w produkcji ogrodniczej.

Życzymy udanej pracy, a przede wszystkim dobrego zdrowia.
Bądźmy razem – online!

Z poważaniem
Zespół Royal Brinkman
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51