Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 30 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Horti Experience 2018

Horti Experience 2018 in het teken van kennisoverdrachtW minionym tygodniu pracownicy naszej firmy spędzili 3 dni w siedzibie głównej w 's-Gravenzande (Holandia). Była to szósta edycja corocznego spotkania pod nazwą Horti Experience. 

Uczestnicy spotkania wzięli udział w różnych prezentacjach i warsztatach, prowadzonych przez menedżerów produktowych z zakresu siedmiu tematów: zakładanie uprawy, pielęgnacja, dezynfekcja i ochrona, pojemniki i opakowania, maszyny i urządzenia, projekty techniczne oraz artykuły serwisowe.
Celem organizowanego co roku Horti Experience jest poznanie (strategicznego) rozwoju Royal Brinkman, zdobycie obszerniejszej wiedzy na temat asortymentu, opracowanie planów na kolejny rok oraz wymiana doświadczeń zawodowych między przedstawicielami z różnych krajów: Węgier, Polski, Francji, Hiszpanii, Anglii, Meksyku, Turcji, Rosji, Maroka, Australii i Holandii.
Naładowani inspiracjami i wiedzą pracownicy Royal Brinkman są gotowi i zmotywowani do realizacji planów na przyszły rok w swoich lokalnych oddziałach. W ten sposób Royal Brinkman wdraża swoją strategię local-for-local, zapewniając swoim klientom najlepszą obsługę. Kolejna edycja Horti Experience znakomicie się udała.

Royal Brinkman Horti Experience 2018

Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60
Poznań 61 872 61 51

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51