Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz


GreenTech AmsterdamSpotkajmy się na targach GreenTech Amsterdam 2023

Odwiedź nasze stanowisko i dowiedz się więcej o prezentowanych przez nas nowościach!

W dniach 13-15 czerwca 2023 w Amsterdamie odbędą się międzynarodowe targi GreenTech. To miejsce spotkania najważniejszych przedstawicieli branży ogrodniczej z całego świata, którzy w trakcie targów prezentują nowości, wymieniają się wiedzą, a także nawiązują cenne relacje biznesowe i zawierają kontrakty. 

Odwiedź nasze stanowisko 01.230


Globalna sieć sprzedaży

Jako globalny dostawca rozwiązań dla branży ogrodniczej, prowadzimy działalność w 13 krajach, zlokalizowanych w różnych częściach świata. Dostarczamy szeroką gamę produktów do gospodarstw ogrodniczych na całym świecie, uwzględniając lokalne potrzeby i dostosowując do nich swoją ofertę. Dzięki globalnej sieci sprzedaży możemy kupować i sprzedawać zarówno na poziomie globalnym jak i lokalnym. Wszystko po to, by wspierać naszych klientów w rozwijaniu upraw i uzyskiwaniu coraz obfitszych plonów.

Let's Improve Together


Jesteśmy blisko naszych klientów, oferując im dostęp do aktualnej wiedzy oraz najnowszych rozwiązań w branży ogrodniczej. Specjalizujemy się zarówno w zakresie ochrony roślin, pielęgnacji i prowadzenia uprawy, jak również w mechanizacji oraz technice szklarniowej. Dzięki zróżnicowanym specjalizacjom naszych doradców oferujemy naszym klientom kompleksowe doradztwo. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę lub skonsultować się z doradcami, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska 01.230 na targach GreenTech. Nasz międzynarodowy zespół specjalistów z przyjemnością zaprezentuje nasze produkty oraz podzieli się wiedzą. 

Let's improve togetherCo znajdziesz na naszym stoisku? 


Nawadnianie | Mechanizacja | Higiena i dezynfekcja | Technika szklarniowa | Wózki szklarniowe Berg Hortimotive | Ochrona biologiczna Agrobio Prowadzenie uprawy Nawadnianie i poprawa jakości wody


 • Woda jest podstawowym zasobem dla wszystkich upraw. Świadome zarządzanie nawadnianiem oraz jakością wody bezpośrednio wpływa na kondycję uprawy. Dowiedz się więcej o poprawie jakości wody.

  Moleaer, generator nanopęcherzyków tlenu to nowoczesne urządzenie, które szybko zwiększa i utrzymuje wysoką zawartość tlenu, rozpuszczonego w wodzie do nawadniania.

  AquaJet to urządzenie przeznaczone do mycia oraz dezynfekcji wnętrza szklarni. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że rozpoczynasz nową uprawę w czystej, pozbawionej patogenów szklarni.

  Nawozy EasyGrow to rozpuszczalne w wodzie nawozy, zawierające schelatowane mikroelementy oraz biostymulanty. Odpowiednie do dokarmiania dolistnego oraz fertygacji. 

 • water managementMechanizacja

 • Mechanizacja ogrodnictwa pozwala na uproszczenie oraz przyspieszenie pracy, co ma szczególne znaczenie w dobie rosnących kosztów zatrudnienia pracowników. W Royal Brinkman oferujemy szeroką gamę maszyn i urządzeń oraz rozwiązań technicznych, pozwalających na mechanizację i automatyzację pracy. 

  DryGair

  DryGair to energooszczędny osuszacz powietrza w szklarni, pozwalający na obniżenie wilgotności powietrza bez konieczności ogrzewania i wietrzenia. 

  Jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem DryGair i chciałbyś przekonać się, jak wygląda praca DryGair w szklarni - dołącz do DryGair Experience w dniu poprzedzającym targi GreenTech. Nasi specjaliści Hans Belt oraz Eef Zwinkels zabiorą Cię na prezentację pracy urządzenia DryGair w szklarni 12 czerwca 2023 w godzinach: 12.00 oraz 17.00. Dołącz do nas, klikając w poniższy link. 

  » Dołącz do DryGair experience


 • mechanical equipment

Higiena i dezynfekcja

 • Wierzymy, że dbałość o higienę oraz wysoki standard dezynfekcji w szklarni pozwala na znaczne zwiększenie rentowności uprawy. Właśnie dlatego stworzyliśmy koncept HortiHygienz, który ułatwia kompleksową organizację higieny i dezynfekcji w gospodarstwie ogrodniczym. Opiera się on na pięciu filarach: higiena podczas zmiany uprawy, środki higieny dla pracowników i odwiedzających, dezynfekcja materiałów, jakość wody oraz odpowiedzialne i zrównoważone gospodarowanie materiałami. 

  CleanGate

  Bramki dezynfekcyjne CleanGate pozwalają na wygodną dezynfekcję dłoni i butów pracowników oraz osób odwiedzających. Dzięki zastosowaniu bramki pracownicy oraz goście mogą bezpiecznie odwiedzać szklarnię, bez obaw, że wniosą oni ze sobą bakterie, grzyby lub wirusy, które mogą zainfekować uprawę. 

  Maty dezynfekcyjne Flexxomat to wiodące rozwiązanie w dezynfekcji obuwia oraz kół maszyn zarówno w ogrodnictwie, jak i w innych branżach związanych z produkcją żywności, takich jak rolnictwo czy laboratoria badawcze. 
 • hygiene

Technika szklarniowa


 • Technika szklarniowa obejmuje szereg rozwiązań, pozwalających na automatyzację procesów w szklarni, począwszy od kontroli klimatu, przez nawadnianie aż po poprawę jakości wody do nawadniania. Działy techniczne Royal Brinkman na całym świecie planują i wdrażają zaawansowane instalacje techniczne, pozwalające na zwiększenie wydajności oraz poprawę rentowności uprawy.

  Większość instalacji technicznych, wykonywanych przez specjalistów Royal Brinkman projektowanych jest na zamówienie. Pozwala to na dostosowanie parametrów instalacji do indywidualnych potrzeb klienta. 

  » Dowiedz się więcej o technice szklarniowej w Royal Brinkman


 • technical projectsWózki szklarniowe Berg Hortimotive

 • Wózki szklarniowe Berg Hortimotive pozwalają na wykonywanie prac pielęgnacyjnych w uprawach prowadzonych na sznurkach. Umożliwiają one wygodną i wydajną pracę na wysokości, z dbałością zarówno o bezpieczeństwo pracowników jak i roślin. W szerokiej ofercie wózków BeNomic z pewnością znajdziesz rozwiązanie dostoswane do potrzeb dla Twojej uprawy.

  Wózki Benomic Star stworzone są z myślą o zbiorach oraz pielęgnacji uprawy na wysokości do 3m. Dzięki wózkowi BeNomic Star 300 możesz bezpiecznie przemieszczać się wzdłuż rzędów roślin na wysokości, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i zwiększenie wydajności pracy. 


  Urządzenia do wykonywania oprysków pozwalają na sprawną i wydajną ochronę roślin przed chorobami i szkodnikami. Wykonywanie oprysku w szklarni to żmudna i czasochłonna praca, która wymaga wysokiej dokładności i precyzji. To od niej zależy dokładność oprysku, a co za tym idzie, skuteczność ochrony roślin przed patogenami. Aby usprawnić pracę przy wykonywaniu oprysku, warto zdecydować się na wykorzystanie automatycznych i półautomatycznych urządzeń opryskujących. ​


  Wózki Meto doskonale sprawdzają się do wykonywania oprysków na dużych powierzchniach, skracając czas wykonania oprysku oraz zwiększając jego precyzję. Z powodzeniem mogą być również wykorzystywane do opryskiwania mniejszych obszarów lub części szklarni.
 • hygiene


Ochrona biologiczna Agrobío

 • Agrobío

   to hiszpański producent organizmów pożytecznych do zwalczania szkodników oraz trzmieli do zapylania.

  Agrobío to jeden z największych, światowych producentów trzmieli do zapylania w ogrodnictwie. Oprócz trzmieli do zapylania Agrobío jest również dostawcą organizmów pożytecznych, stanowiących naturalnych wrogów szkodników upraw, wykorzystywanych w uprawach warzyw, owoców oraz roślin ozdobnych. Dzięki współpracy Royal Brinkman oraz Agrobío możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najwyższej jakości organizmów pożytecznych oraz profesjonalnego doradztwa. Wszystko to przekłada się na kompleksową pomoc w biologicznej ochronie roślin. 
 • agrobio

Prowadzenie uprawy


 • Rozpoczynanie nowej uprawy to pracowity, gorączkowy czas w każdym gospodarstwie ogrodniczym. Nasze rozwiązania znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę, pozwalając na szybkie i czyste rozpoczęcie produkcji. ​

  Wykorzystanie klipsów do pomidorów Valent pozwala na skuteczne podtrzymanie pędów. Dzięki przemyślanej konstrukcji przypinanie pędów do sznurka jest zarówno szybkie i wygodne, jak i bezpieczne dla roślin. Ma to szczególne znacznie na początku uprawy, kiedy rośliny są delikatne i podatne na uszkodzenia. 

  Zawieszki Valent pozwalają na błyskawiczne mocowanie sznurków na drucie uprawowym. Mogą być wykorzystywane do prowadzenia uprawy pomidora, ogórka czy papryki. 

  Sznurki Valent

   

  mogą być wykorzystywane do pionowego prowadzenia uprawy pomidora, ogórka czy papryki. Różne parametry sznurków oraz materiały, z których są wykonane, pozwalają na dobranie rozwiązania optymalnego dla konkretnej uprawy. 


 • crop rotation
Do not delete this link