Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa Ponad 10 000 produktów do upraw szklarniowych Program lojalnościowy
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Wpisz tutaj nazwę produktu, którego szukasz

Zapraszamy na GreenTech Amsterdam

Już tylko dwa tygodnie dzielą nas od jednego z największych wydarzeń w branży ogrodniczej: GreenTech Amsterdam. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania poprawiające wydajność produkcji szklarniowej. Zachęcamy do udziału w targach GreenTech – do 6 czerwca można zarejestrować się zupełnie za darmo.
Wstęp na wystawę możliwy jest po dokonaniu rejestracji. Do 6 czerwca rejestracja jest możliwa za darmo. Od 6 do 13 czerwca rejestracja będzie kosztowała €70 od osoby. W trakcie wystawy, koszt rejestracji wyniesie już €99.99 od osoby.Przydatne linki:
Royal Brinkman oraz Berg Hortimotive & Hortikey
Zapraszamy na nasze główne stoisko 01.230 w hali 1. Zaprezentujemy na nim rozwiązania służące usprawnieniu transportu wewnętrznego: wózki Berg Hortimotive, Hortikey Plantalyzer. Będzie można też zapoznać się z produktami do dezynfekcji i higieny.

Royal Brinkman & DryGair
Na stoisku 01.445 zaprezentujemy energooszczędne osuszacze powietrza DryGair: medel DGX i DG12EU. Urządzenie to umożliwia obniżenie kosztów ogrzewania nawet o połowę.

Royal Brinkman oraz CanHub
Produkcja konopi to innowacyjny biznes cieszący się rosnącą popularnością również w Polsce. Na stoisku 05.452CA zaprezentujemy ofertę dla tej branży.


Do not delete this link