Wszystko dla profesjonalnego ogrodnictwaIndywidualne porady specjalistówPonad 10 000 produktów
Koszyk  
0
progress indicator
Dodawanie produktu...
Zaopatrzenie profesjonalnego ogrodnictwa

Do końca października, oferujemy specjalną promocję: przy zakupie dowolnego uchwytu Hebo i co najmniej 1 kartonu worków do kwiatów, udzielamy 20% rabatu na Hebo*. Nie przegap okazji!

*rabat dotyczy tylko uchwtu Hebo i jest naliczany od ceny podstawowej (nie łączy się z rabatami indywidualnymi).

Wybór odpowiedniego uchwytu

Stojaki i uchwyty Hebo służą do pakowania kwiatów ciętych i doniczkowych w rękawy foliowe. Zestaw składa się z uniwersalnego stojaka oraz uchwytu na worki, dostępnego w różnych rozmiarach - dopasowanych do rozmiaru worków. Rodzaje uchwytów Hebo:
  • Uchwyt Hebo Plus – przeznaczony do mniej intensywnego użytkowania. Do uchwytu wkłada się pojedynczą zgrzewkę worków.
  • Uchwyt Hebo Super Power – przeznaczony do bardziej intensywnego użytkowania. Do uchwytu można włożyć kilka zgrzewek worków jednocześnie.
Nie wiesz, który uchwyt wybrać? Zapraszamy do naszego Banku wiedzy, w którym dowiesz się, jak wybrać właściwy uchwyt do pakowania kwiatów.

Rodzaje worków (rękawów) do kwiatów

Worki do pakowania kwiatów, zwane również rękawami foliowymi lub rożkami, są dostępne w różnych rozmiarach oraz wykonane z różnego rodzaju materiałów. Każda roślina ma inne potrzeby i wymagania, dlatego ważny jest wybór odpowiedniego dla danego gatunku opakowania. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni worek do kwiatów.


Wybór rękawów foliowych

Nie wiesz, jak rękaw foliowy wybrać? Skorzystaj z naszego konfiguratora. W trzech prostych krokach znajdziesz worki w odpowiednim rozmiarze lub z odpowiedniego rodzaju folii Przejdź do konfiguratora
Do not delete this link

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do jednego z naszych oddziałów:

Poznań 61 872 61 51
Warszawa 22 721 58 04
Tychy 32 326 20 60

Godziny pracy

Newsletter

Czy chcesz być informowany na bieżąco i otrzymywać comiesięczne informacje o nowościach oraz korzystać z naszych promocji?
Bądź z nami na social media
Facebook Twitter Linkedin YouTube
Masz pytanie? Zadzwoń:
Warszawa: 22 721 58 04
Tychy: 32 326 20 60
Poznań: 61 872 61 51