ASYSTENT HANDLOWY (Bronisze)

Royal Brinkman to holenderska firma z ponad 140 letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Obecnie do oddziału warszawskiego poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent handlowy

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa klienta w tym: sprzedaż, obsługa magazynu, obsługa sklepu internetowego, itp.
- realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:

- umiejętności sprzedażowe,
- komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji z klientem,
- umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy,
- wykształcenie min. średnie ogrodnicze,
- język angielski min. komunikatywny,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
- znajomość branży ogrodniczej,
- wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie,
- umowę o pracę,
- dogodne godziny pracy,
- możliwość rozwoju.

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 98 (WRSRH)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny na adres warszawa@brinkman.pl lub za pomocą poniższego formularza.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)